Üsküdar Evden Eve Nakliyat

1 Ekim 2020 0 Yazar: Köylüoğlu Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat
Nakliyecilik sektörünün farklı bir kolu olan ve başlı başına bir sektör olan evden eve nakliyat, ev değiştiren ve eşyasını yeni eve taşıyanlar için iyi bir seçenektir. Bu sektör önemli bir sektördür. İş hayatınızın sekteye uğramaması için hızlı etkili ve pratik Üsküdar evden eve nakliyat hizmetine ihtiyacınız olacak.

Profesyonel Üsküdar Evden Eve Nakliyat

İşin ehli ile çalışmak, güvenli ev taşıma hizmetinin en önemli ilk maddesidir.
Bu konuda çözüm odaklı hareket edenler, işin uzmanı olan firmalarla çalışmaktadır.

  • Sigortalı taşıma hizmeti kapsamında, eşyanız güvenli bir şekilde taşınıyor.
  • Zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Bütün işlemler seri bir şekilde gerçekleşiyor ve en kısa sürede eviniz taşınıyor.
  • Paketlemeden, yeni adreste eşya düzenlemeye kadar bütün işlemler sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor.
  • Asansörlü taşıma hizmeti sayesinde bütün eşyalar güvenli bir şekilde taşınabiliyor. Saatlerinizi alacak ağır eşya indirme işlemleri, asansörlü araçlar sayesinde kısa sürede aşağı inecektir.

Profesyonel ekibimizi günün her saatinde eşya taşıma işlemi için çağırabilirsiniz. İlk aşamada ekibimiz eşyalarınızı kontrol etmek için evinize gelmektedir. Ekspertiz hizmeti, çıkabilecek sorunların önceden çözülmesinde önemli rol oynamaktadır.

Ekspertiz Hizmeti

Bizi aradığınız zaman ilk aşamada ekspertiz ekibi yola çıkmaktadır. Ekibimiz, eşyanızı inceler ve en uygun yük aracını tespit eder. Ayrıca eşyanızın özelliklerini not eden ekspertiz ekibi, ikinci aşamada gerekli olan ambalaj malzemelerini listeler. Taşıma, paketleme, indirme ve istifleme elamanları da bu aşamada belirleniyor. Giriş ve çıkışlar, kapılar, pencereler, park ve bahçe boşlukları kontrol ediliyor. Asansörlü araç ve kamyon için uygun boşluklar bu aşamada belirleniyor. Asansörlü aracın kabini için engel teşkil edecek telefon teli, ağaçlar ve benzeri engeller de bu aşamada belirleniyor.

Sigortalı Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Güvenli taşıma hizmeti sunan ve profesyonel paketleme işlemiyle eşyanızı güvenli hale getiren firmamız, sigortalama hizmeti sunuyor. Beklenmedik kazalar, eşyanıza zarar verebilir. Bu gibi durumlarda maddi zarara uğramamak için eşyanızı sigortalamanız gerekir. Sigortalama işlemi, taşıma işleminden, eşyanın yeni adrese indirilişine kadar geçerlidir. Bu işlem, eşya paketleme işlemi öncesinde gerçekleşmektedir. Sözleşme ve sigortalama işlemi aynı anda yapılmaktadır.

Ambalaj ve Kutular

Kutulama veya kolileme işlemi olarak bilinen bu aşamada, eşyanın özelliğine uygun içi köpüklü kutular tercih ediliyor. Balonlu poşetler ve naylonlar, elektronik cihazların ve kırılabilir eşyaların kutulanmasında etkili rol oynamaktadır. Kutulama işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm seçeneklerini bir araya getiren firmamız, bu konuda profesyonelleri tercih ediyor. Evinize gelen ve kısa sürede eşyalarınızı taşınabilir hale getiren kutulama ekibi, güvenli taşıma işleminin en önemli konusunu teşkil ediyor.

Marangoz Hizmeti

Dolap, koltuk, kanepe ve benzeri eşyaların parçalara ayrılarak taşınması için marangoz hizmetine ihtiyaç vardır. Profesyonellik isteyen mobilya kurulum işlemeleri, firmamızın hizmet programında yer almaktadır. Taşıma işleminden önce parçalara ayrılan mobilyalar balonlu naylonlarla sarılıyor. İkinci aşamada ise, parçalara ayrılan mobilya, marangoz ustası tarafından yeni adreste birleştiriliyor.

Asansörlü Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Ekibimiz, kutulama işleminin ardından asansörlü araçla indirme işlemine başlamaktadır. Araç, park veya bahçe gibi bir boşluğa park edilir. Ekspertiz ekibinin belirlediği pencereye, aracın rayları uzatılır. İlk aşamada ekibimiz derin dondurucu, buzdolabı, çamaşır makinesi ve koltuk gibi eşyaları indirmektedir. Bu eşyaların çizilmemesi için balonlu naylonlarla sarılmaktadır.
Kapalı özelliklere sahip kamyonun kasasının alt kısmına ağır ve mukavemeti yüksek eşyalar yerleştirilir. Bu işlemde boşluk bırakılmaz. Üst kısımlara kırılan eşyaların kutuları yerleştirilmektedir. En üstte en hassas eşyanın kutusu yerleştirilir. Süspansiyonel özelliği mükemmel olan ve son model özelliğine sahip araçlarımız, deneyimli şoförlerimiz tarafından kullanılıyor.

Yeni Adrese Eşyanın İndirilmesi

Eşya indirme işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için yine asansörlü araç kullanıyoruz. Asansörlü araçlarımız, eşyaları hızlı bir şekilde yeni evinize indirmektedir. Bu işlemde yine profesyonel elemanlarımız görev almaktadır. Kısa sürede eşya indirme işleminin gerçekleşmesi için pratik yöntemler tercih edilmektedir. Firmamız, taşınma hizmetini kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Fiyatlandırmayı Etkileyen Hususlar

Ücretlendirmeyi etkileyen hususlar, taşıma ücretinin belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır:
Talep edilen hizmet. ( paketleme, asansörlü araç, iş gücü, kapalı kasa aracın türü, ev içerisinde eşya döşeme vb.)
Taşınacak adresin uzaklığı, fiyatı etkileyen hususlar içerisinde yer almaktadır. Bu kategoride mazot fiyatları belirleyici rol oynamaktadır.
Eşyanın miktarı, fiyatı etkileyen hususlar içerisindedir.
Tercih edilen kapalı kasa aracın türü. (kamyonet, kamyon, tır v.s.)
Firmamız, müşteri memnuniyetini göz önüne alarak, en iyi hizmet kalitesini sunuyor. Evinizi kısa sürede taşıyan ekibimiz, güvenilir hizmet seçeneklerini tercih ediyor.