Sultangazi Evden Eve Nakliyat

5 Ekim 2020 0 Yazar: Köylüoğlu Nakliyat

Sultangazi Evden Eve Nakliyat
Yeni bir eve taşınmak her açıdan zor bir işlemdir. Öncelikle eski evdeki eşyaların toplanması, paketlenmesi, iyi bir nakliye firmasının bulunması, eşyaların taşınması ve yerleştirilmesi tüm bu konular kişileri oldukça yormaktadır. Bizler Sultangazi evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin tüm bu iş yükünü üzerlerinden alarak onlar yerine gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetlerin tamamını kusursuz bir şekilde sanki kendileri yapmışçasına yapıyoruz.

Neden Biz?

Taşımacılık ihtiyacı olanlar bizim firmamızı seçmeliler.

Neden sizi seçelim diyenler için firmamız şu sebeplerden ötürü tercih edilmelidir;

 • Taşımacılık sektöründe uzun yıllardır hizmet veren bir firmayız.
 • Güler yüzlü ve işini hakkı ile yapan elemanlarla çalışıyoruz.
 • Taşımacılık hizmetini uygun fiyatlarla yerine getiriyoruz.
 • Müşterilerimiz için ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz.
 • Elemanlarımız ile evdeki eşyaların doğru şekilde paketlenmesini sağlıyoruz.
 • Eşyaların güvenli bir şekilde nakliye araçlarına yüklenmesini sağlıyoruz.
 • Tüm belge ve sigortaları tam nakliye araçlarımızla taşıma hizmeti veriyoruz.
 • Taşımacılık alanında deneyimli olan şoförlerle çalışıyoruz.
 • Taşıma sonra tüm eşyaların yerleştirilmesini de biz yapıyoruz.
 • Taşıma sırasında tüm eşyaları sigortalayarak soranlara karşı müşterilerimiz adına önlem alıyoruz.

Tüm bu sebepler ve daha fazlası için evden eve nakliyat firmamızı tercih etmelisiniz. Çünkü bizler taşımacılık için en doğru adresiz.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Firmamız uzun yıllardır taşımacılık sektöründe varlığını sürdürmekteki başarısının müşterilerinin işini kolaylaştırıcı ve memnun edici hizmetler vermesinden dolayı olduğuna inanıyor.

Bizim amacımız öncelikli olarak müşteri memnuniyeti olduğu için müşterilerimizi kendimiz yerine koyarak kaliteli taşımacılık hizmeti veriyoruz. Onların taşınma sırasında her türlü işlerini kolaylaştırmak amacıyla çalışıyoruz.

Müşterilerimize bu amaçla çeşitli ve kaliteli hizmetler veriyoruz. Bunlar;

Firmamız müşteriler için 7/24 ulaşım imkanı sağlıyor.

 • Evden eve eşya talebi üzerine müşterilerimize ücretsiz ekspertizlerimizi gönderiyoruz.
 • Ekspertizlerimiz taşınacak eşyaları belirleyip fiyat konusunda anlaşma sağladığında anlaşılan günde eşyaların toparlanması için bu alanda çalışan personellerimizi gönderiyoruz.
 • Personellerimiz eşyaların toparlanmasını gerçekleştirdikten sonra hiçbir eşyanın zarar görmemesi için uygun naylon ya da karton paketlerle eşyaları ayrı ayrı paketliyorlar.
 • Ardından eşyaların dikkatli bir şekilde binadan çıkarılması adına deneyimli taşıma elemanlarımızı gönderiyoruz. Onlar eşyaları bina dışına çıkarıp araçlara yüklüyorlar.
 • Kusursuz araçlarımızla eşyalar sorun yaşanmadan gideceği yeni adrese götürülüyor.
 • Daha sonra eşyaların araçlardan indirilmesi ve içeriye taşınması içinde taşıma elemanlarımız hizmet veriyorlar.
 • Eşyalar eve taşındıktan sonra gerekli montaj ve yerleştirme işlemlerini de müşterilerimiz adına gerçekleştiriyorlar.

Tüm bu hizmetleri veren personellerimiz alanlarında deneyim sahibi oldukları için sorunsuz hizmet veriyorlar ve müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun kalmalarını sağlıyorlar.

Deneyimli Paketleme Personelleri İle Çalışıyoruz

Firmamız taşıma öncesi eşyaların zarar görmemesi, düşmemesi ve kırılmaması için paketleme hizmeti de veriyor. Eşyaların doğru paketlenmesi ile zarar görmelerinin önüne geçildiğini bildiğimiz için paketleme konusunda deneyim sahibi olan elemanlarımız ile hizmet veriyoruz.
Bu elemanlarımız eşyaları belirli bir şekilde sınıflandırarak her eşyaya uygun olan paketleme işlemini özel olarak gerçekleştiriyorlar. Yaptıkları bu işlem ile eşyaların zarar görmeden yeni yerlerine ulaştırılıp kullanılmasını sağlıyorlar.

Her Türlü Ev Eşyasını Taşıyoruz

Firma olarak evde bulunan her türlü eşyanın taşınmasını sağlıyoruz. Eşyalar ağırdır, büyüktür, dağınıktır vs. gibi bahaneler üretmeden taşıyor ve yeni adreslerine ulaşmalarını sağlıyoruz.

Parça Eşyaları Da Taşıyoruz

Firmamız tüm evin taşınması hizmetinin yanı sıra parça eşyalarını taşıtmak isteyen kişiler içinde hizmet veriyor. Uygun fiyat ve kalite hizmetimizle parça eşyalarınızı istediğiniz yere sorun çıkmadan taşıyoruz.


Sultangazi Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Firma olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda evlerinden aldığımız eşyalarını şehir dışında bulunan yeni adreslerine de taşıyoruz. Bunun için şehir dışı taşımacılık alanında hizmet veren personellerimizle çalışıyoruz. Eşyalarınızı sorunsuz olarak şehir dışındaki adresinize taşıyoruz. Ayrıca talep ettiğiniz durumlarda şehir dışı taşımacılık sonrasında eşyalarınızın firmamız elemanları tarafından yerleştirilmesini sağlıyoruz.

Şehir Dışı Eşya Taşımacılığında Depo Hizmeti

Firma olarak şehir dışına taşınmak durumunda olan kişilerin eşyalarını bir süre depolarımızda tutabiliyoruz. Şehir dışı taşınmalarda kişiler gerekli ayarlamaları yapabilmeleri için yerleşecekleri mekanlara önden gidebiliyorlar. Bunun öncesinde kalınan evi boşaltmak da gerekebiliyor. Böyle durumlar yaşandığında firma olarak toparlanmasını ve paketlenmesini sağladığımız eşyaları kendimize ait depolarımıza getirerek muhafaza ediyoruz. Müşterilerin kendilerine ulaştırılmasını istedikleri zamana kadar eşyaların depoda güvenlik kameraları vasıtasıyla korunmasını sağlıyoruz. Daha sonra müşterileri eşyalarının getirilmesini istediklerinde bulundukları adreslere şehir dışı taşımacılık hizmetimiz vasıtasıyla ulaştırıyoruz.

Başka hizmet bölgelerimir;

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat