Pendik Evden Eve Nakliyat

12 Ağustos 2019 Kapalı Yazar: Köylüoğlu Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat, özel olarak tasarlanmış araçlara ve işinde uzman bir kadroya sahip olan evden eve nakliyat firmamız müşterilerin istekleri doğrultusunda pendikte de hizmet vermektedir. Profesyonel olarak çalışan firmamız talebinize göre evinizin eşyalarını dikkatli bir şekilde söker ve kaliteli malzemeler ile ambalajlayarak sigortalı olarak taşımaktadır.

Yeni evinize yerleşirken eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını garanti eden firmamız, taşınan tüm eşyaların hepsini paketinden çıkartarak yerlerinde oldukça titiz bir şekilde monte etmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren ve her zaman yüksek olmasını hedefleyen İstanbul evden eve nakliyat firmamız tüm eşyalar kurulup teslimini yapıldıktan sonra ödemeyi kabul etmektedir. Günümüz şartlarına göre oldukça uygun fiyatlarla kaliteli ve güvenli bir hizmet sunan nakliyat firmamıza telefon numaralarımızdan her zaman kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Pendik Evden Eve Nakliyat Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eşyalarınızın taşınması için firma seçimi sırasında dikkatli olunması gereken bazı hususlar bulunmakta olup, nakliye aracının taşıma için uygun ve yeterince büyük olması da bu hususlar arasında yer almaktadır. Ayrıca çalışan ekibin işinde tecrübeli olması ve titiz çalışması, taşınacak eşyaların paketlenmesinin özenli bir şekilde yapılması da dikkat edilmesi gereken bir diğer konudur. Bunların yanında sigorta poliçesi ve taşınma sözleşmesinin yapılmasının en önemli husus olduğunu ve kesinlikle ihmal edilmemesi gerektiğini de söyleyebiliriz. Evden eve nakliyat, firmamız taşımacılık sektöründe tüm bu şartları kapsayarak elinden gelenin en iyisini yapmakta ve müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat İçin Gerekli Olan Bilgiler

Taşınma öncesinde, müşterilerinden bazı bilgiler isteyen pendik evden eve nakliyat firmamız, bu bilgiler doğrultusunda nakliye için yeterli personel sayısını belirleyerek, uygun nakliye aracı ve gerekli ise asansör ile birlikte hazırlıklı olarak gelmektedir. Örnek olarak evin oda sayısı, eşyaların miktarı ve büyüklüğü, oturulan ve taşınılacak olan evlerin kaçıncı katta olduğu önemli asansör hizmeti olup olmadığı ve nakliye mesafesi gibi bilgiler hem hazırlıklı gelmek hem de fiyat ile ilgili bilgilendirmek açısından firmamız için önemlidir. Ayrıca taşınma gününde herhangi bir aksaklık çıkmaması için daha öncesinde eşyalarınızın yoğunluğu, büyüklüğü ve oturduğunuz bina firmamız tarafından görülmek istenebilir. Daha sonra da edinilen tüm bu bilgilere göre de taşıma için uygun olabilecek gün ve saat belirlenerek randevu alınır.

Randevu gününde tam saatinde hazır bulunan firmamız, müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmayı her zaman ilke edinmekte olup, verdiği kaliteli hizmet ile müşterilerinin güvenini kazanmaktadır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Mobil: 0532 054 72 42