Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

30 Aralık 2019 0 Yazar: Köylüoğlu Nakliyat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat
İstanbul Küçükçekmece ilçesi, sanayi bölgelerine yakın olması nedeniyle sürekli göç almaktadır. Bunun için firmamız, evden eve taşınacak olan herkese en güvenli hizmetleri vermektedir. Küçükçekmece bölgesinden farklı bir ilçeye ya da şehir dışına taşınacak olanlara ve farklı bölgeden Küçükçekmece’ye taşınacak olanlara hizmet veriyoruz. Firmamızı arayarak, ev ya da ofis gibi taşınma işlemlerini talep eden tüm müşterilerimize adresleri İstanbul içerisinde neresi olursa olsun kendilerine hizmet veriyoruz. Küçükçekmece evden eve nakliyat firması olarak hizmetlerimizi sigortalı olarak veriyor, işlemlerimizde güvenliğe dikkat ediyoruz.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat
Ev Taşıma İşlemleri

İnsanlar ev değişikliği yaptıklarında, yeni ev aldıklarında, taşınma hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Firmamız profesyonel ekipleri ile en iyi hizmetlerini uzun yıllardır kesintisiz olarak vermektedir.

Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmetleri için firmamıza ulaştığınızda, sizlere vereceğimiz tüm hizmetlerin ayrıntılarını anlatıyoruz. Evinizde ekspertiz yapıyor, eşya durumuna göre araç belirlemesi ve personel belirlemesi yaparak sizlere en uygun fiyat seçeneklerini sunuyoruz. Ev taşıma işlemlerinde sizlerin eşya toplamayla uğraşmanıza gerek kalmamakta, bizler uzman elemanlarımız ile özenli bir şekilde eşyalarınızı topluyoruz.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Verdiğimiz Hizmetlerimiz

Evden eve nakliye sektöründe uzun yıllar hizmet verdiğimiz için her türlü eşya taşıma işlemlerinde oldukça tecrübeliyiz. Evini ya da iş yerini taşımak isteyenler firmamız ile iletişime geçebilirler.
Firmamızın taşımacılık sektöründe vermiş olduğu hizmetler arasında şunları görebilirsiniz;
• Evden eve taşıma
• Ofis taşıma
• İş yeri taşıma
• Değerli eşya taşıma

Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizde güvenliği sağlayabilmek için sigortalı taşımacılık hizmetleri veriyoruz. Almak istediğiniz hizmet türüne göre sizlere sigorta kapsam ve içeriklerini açıklıyoruz.


Ürün Ekspertizi

Küçükçekmece evden eve nakliyat firması olarak tüm hizmetlerimizde deneyimli ve uzman personellerimizi kullanıyoruz. Bizden talep ettiğiniz tüm taşımacılık hizmetleri için taşınacak olan eşyaların ekspertizini yapıyoruz. Yaptığımız ekspertiz hizmetlerini sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Ekspertiz işlemleri sonrasında, yapılacak olan sigorta oranını, taşıma ücreti belirlemesini, kullanılacak olan araçları ve personelleri belirliyoruz. Ofis taşıma ve değerli eşya taşıma işlemlerinde, alanında uzman personellerimizi kullanıyoruz. Güvenli taşıma hizmetlerini verebilmek için ücretsiz ekspertiz işlemlerimiz her zaman önemlidir.

Sigortalı Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece evden eve nakliye firmamıza, taşıma talep formunuz ulaştığında sizlerle görüşerek, ortak belirleyeceğimiz tarih ve saatte ekspertizlerimizi gönderiyoruz. Ekspertiz çalışmalarımız sonucunda ürünlerinizin sayısı, değeri gibi kriterlere göre en uygun sigorta sözleşmesini hazırlıyoruz. Sigorta sözleşmesini yaptıktan sonra, taşıma sırasında oluşabilecek olan her türlü hasar durumlarından firmamız sorumlu olmaktadır. Firmamız sigorta kapsamında müşterilerinin eşyalarına gelen zararı karşılamaktadır. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınabilmesi için tüm hizmetlerimizde sigorta sözleşmesi hazırlıyoruz.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Paketleme ve Ambalajlama

Ev ya da ofis taşıma işlemlerinde, ev sahipleri için en büyük sorun, bütün eşyaların toplanması ve paketlenme işlemleridir. Firmamız, müşterilerimize daha iyi hizmetler verebilmek için tüm eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması hizmetlerini vermektedir. Ev sahiplerinden sadece değerli eşyalarını almalarını, diğer eşyalarını kendimizin özenli bir şekilde paketleyeceğini belirtiyoruz.
Bu hizmetlerimiz için müşterilerimiz çok cüzi bir fiyat ödemektedir. Bu hizmetlerimiz ile ev taşıma işlemlerinin ev sahipleri için eziyet olmasını önlemiş oluyoruz. Yapmış olduğumuz paketleme ve ambalajlama ile tüm ürünlerin taşınma sırasında zarar görmesini önlemiş oluyoruz.

Şehir İçi Evde Eve Taşıma Hizmetleri

Küçükçekmece evden eve nakliye firmamız, şehir içi taşımacılık hizmetlerimizde ev ya da iş yeri gibi tüm taşınma işlemlerinde sizlere yardımcı olmaktadır. Firmamız bölgenin tüm yol ve sokak yapılarına hakim olduğu için evinizin bulunduğu sokağın durumuna göre en uygun araçlar ile hizmet veriyoruz. Büyük araçların dar sokaklara girmesi zor olacağından, çevreyi fazla rahatsız etmeden ve sizlerin taşınma işlemini hızlı bir şekilde yapabilmek için şehir içi taşımacılık hizmetlerimizde sizlere en güvenli hizmetleri sunuyoruz.

Şehirler Arası Taşımacılık

Küçükçekmece bölgesinde vermiş olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetlerimizi şehirlerarası da veriyoruz. Eşyalarınızı, araçlarımıza yükledikten sonra, hangi şehre taşınıyorsanız, o şehre güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. Firmamız, uzun yıllar sektörde yer aldığı için şehirlerarası taşımacılık işlerinde yeterli tecrübeye sahiptir.
Gerekli görülmesi durumunda, eşyalarınızın yüklendiği araçlarımızla birlikte personel ve asansörlü araçlarımızı da gönderiyoruz. İl dışı taşımacılık hizmetlerinde eşyaların taşıma sırasında zarar görmemesi için özel olarak paketliyoruz. Kaliteli ambalaj malzemeleri kullanarak her türlü darbelere karşı ürünlerin dayanıklı olmasını sağlıyor, sigortalı olarak işlemleri gerçekleştiriyoruz.