Kartal Evden Eve Nakliye

11 Ağustos 2019 Kapalı Yazar: Köylüoğlu Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliye, Köylüoğlu nakliyat Kartal’da ev taşıma ve eşya depolama hizmetini vermektedir. Öncelike kartal’dan bahsedecek olursak

Kartal, İstanbul’un Anadolu yakasında, Marmara Denizi kıyısında, Kocaeli Yarımadası’nın güney batısında yer alan, 2008 sayımına göre 501,209 (TÜİK) ve mücavir alanıyla birlikle 48.000 m² yüzölçümü olan bir ilçedir. Kartal ilçesi, batıda Maltepe, kuzeyde Sancaktepe, kuzeydoğuda Sultanbeyli ve doğuda Pendik ilçeleriyle çevrilidir.

Kartal’da ulaşım denizyolu, demiryolu ve otoyol ile sağlanmaktadır. Kartal, Tarihi Akfırat ‘da bulunan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na on beş dakika uzaklıktadır. Kartal’dan Adalar ilçesine vapur, Yalova iline de deniz otobüsü seferleri yapılmaktadır. Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne giden otoban ve E5 karayolu da Kartal’dan geçer. Kadıköy-Kartal arası uzanan Bağdat Caddesi ve Tuzla ile Bostancı arası sahil yolu Kartal’daki diğer karayolu ulaşım seçenekleridir.

Kartal Evden Eve Nakliye ve Eşya Depolama

Kartal Evden Eve Nakliye ve Eşya Depolama artık çok kolay! Yeni sistem teknolojik araç ve ekipmanları ile eşyalarınızı zahmetsiz taşıyoruz.
Müşterilerimizin birçoğu, taşıma sürecinde ev eşyalarının bir bölümünü depolamayı seçiyor. İster istemez dağınıklık olmadan yeni evinize daha hızlı yerleşmek ya da hala yeni evinizi aramak için olsun, Köylüoğlu Nakliyat sizin için ev eşyalarını depolayabilir, yükleyebilir, taşıyabilir ve saklayabilir. Fazla eşyalarınız, depodaki hizmetlerimizle 90 gün boyunca depolarımızdan birinde depolanabilir.

Zamanın para olduğunu anlıyoruz – bu yüzden nazik ve deneyimli nakliyecilerden oluşan ekibimiz kişisel eşyalarınızı zamanında verimli bir şekilde paketleyecek, yükleyecek ve boşaltacaktır. Her taşımada üstün hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Taşınma işleminiz gerçekleşmeden önce, gerekli işgücünü belirlemek için ücretsiz bir tahminde bulunacağız, bu nedenle taşınma gününüzde sürpriz yoktur. Uzman nakliyeciler ekibimiz bölgeye aşinadır ve sizi hızlıca yeni evinize taşıyabilir. Ayrıca, ihtiyaç duyduğunuzda taşınma sırasında eşyalarınızı güvenle depolamak için güvenli depolama tesisimizin kapasitesinden de yararlanıyoruz . Köylüoğlu Taşıma ve Depolama Kartal ve İstanbul bölgesinde 40 yıldan fazla bir süredir bölgenin güvenilir taşıma şirketi olmuştur .

Ev Taşıma Hizmetleri:

  • Ev eşyalarının paketlenmesi ve ambalajlanması
  • Büyük boy / sıradışı eşyalar için özel kasalar
  • Evden eve doğrudan ulaşım
  • Değişim değeri sigortası (isteğe bağlı)
  • Ambalajın açılması
  • Ev eşyalarının kurulması
  • Zamanında alma ve teslimat
  • 24/7 Müşteri Hizmetleri

Ev Taşıma Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için Köylüoğlu evden eve nakliyat depolama şirketine başvurun.  Ayrıca, diğer maltepe evden eve nakliyat, kadıköy evden eve nakliyat, Küçükçekmece evden eve nakliyat ve bostancı evden eve nakliyat sayfalarımıza bakabilir siniz.