Kartal Evden Eve Nakliyat

30 Aralık 2019 0 Yazar: Köylüoğlu Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat
Evinizin veya ofisinizin taşıma işlemleri için profesyonel bir hizmet almanız son derece önemlidir. Çünkü taşıma ve sonrasında kırık, bozulma gibi durumlar olması ek maliyet anlamalarına gelir. Firmamız tüm ürünlerinizin taşınmasında uzman bir ekiple çalışır. Bundan dolayı minimum oranda hasar garantisi verilerek taşıma adımlarınız tamamlanır. Evden eve nakliyat firmaları arasında uzun zamandır faaliyette olan bir firma olmamızdan dolayı tercih ediliyoruz. Kartal ilçesinde yer alan taşıma işlemlerinize ek olarak asansörlü taşıma ve talep olması durumunda şehir dışına taşıma işlemleri de yapıyoruz. Bunun için firmamızı tercih eden tüm müşterilerimiz olumlu yorumlarda bulunurlar.

Kartal Evden Eve Nakliyat
Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Kartal Evden Eve Nakliyat
Taşıma işlemleri sırasında meydana gelecek olan tüm işlemlerden sigorta ile korunmanız gerekir. Firmamız taşıma işlemlerini profesyonel ve neredeyse hiç hasar olmayacak şekilde yapmak için çabalar. Bu sayede taşıma işlemleri sonucunda tüm eşyalarınızı aynı şekilde bulursunuz. Taşıma işlemlerinden önce keşif yapan ekibimiz gerekli olan malzemeleri belirler. Ek olarak kırılma ihtimali yüksek olması halinde ise daha dikkatli ve kırılmayı en aza indirecek ürün kullanımı sağlanır. Böylece taşıma işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Taşımanız yapılırken de her aşamasında bilgi vermeyi amaçlıyoruz.

Kartal Evden Eve Nakliyat
Sigorta Durumu Nedir?

Diğer firmalardan farklı olarak sigortalı olarak taşımacılık yapılmasına önem veriyoruz. Her türlü ürünlerinizin sigorta yapılması ve sigorta gereklerine uygun bir şekilde taşınmasına olanak tanıyoruz. Sigorta durumundan dolayı ek maliyet eklemeyerek hizmet kalitesinden ödün vermemeyi düşünüyoruz. Sigorta ürünlerinizin kapsam ve hassaslık durumuna göre uzman çalışanlarımız tarafından belirleniyor. Ayrıca yapılan işlemlerin tamamı ürünleriniz üzerinden yapılan gerçek değerlere göre hesaplanıyor.

Kartal Evden Eve Nakliyat Fiyatlandırma

Firmamızdan bir teklif almak istediğinizde yapmanız gereken iletişime geçmek olmalıdır.
İletişime geçtikten sonra ise sırası ile şu adımlar izlenir:
• Hemen randevunuz oluşturulur.
• Firmamız elemanları yönlendirilir.
• Değerlendirme sizinle birlikte yapılır.
• En uygun maliyet çıkarılması için hesaplama yapılır.

Ardından size firmamız tarafından en uygun olan maliyet çıkarılması söz konusu olur. En uygun maliyeti sunmak için çabalıyoruz. Firma çalışanlarımız her adımda bilgilendirme yaptıklarından dolayı siz de kolaylıkla bu durumu fark edebilirsiniz.

Firma Olarak Farklılıklarımız Nelerdir?

Firmamızın uzun yıllardır alanında iyi olmasının nedenleri her zaman farklılıkları olmuştur. Farklılıkların başında ise profesyonel ve işini bilen bir kadro ile çalışmamız geliyor. Kadromuz her zaman mümkün olan en sorunsuz ve kaliteli hizmeti vermek adına çabalıyor. İletişim kanallarını kullandıktan hemen sonra gereken randevuları oluşturuyoruz. Hızlı ve yeterli ekip ile çalışmamızdan dolayı firmamız müşterilerinin memnuniyet oranı da yüksek olur. Uygun fiyat politikasına uygun olacak şekilde hareket edilmesine de önem veriyoruz. İşinde tecrübesi olan ve iletişim noktasında açık bir çalışan ekibi ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

İletişim Kanalları Nasıldır?

İletişim her işlemde olduğu gibi taşıma işlemlerinde de güven sağlanması açısından gerekli bir durumdur. Bunun için hem firma hem de çalışanlar olarak iletişim kanallarımızın kusursuz çalışmasına dikkat ediyoruz. Ayrıca mail veya telefon yolu ile olması fark etmeyecek şekilde en kısa süre içinde sizinle iletişime geçiliyor. Sizin de uygun olduğunuz bir zamanda randevu oluşturuyoruz. Taşınma işlemlerinde zamanlama her zaman gereklidir. Söylenen saatte işlemlerinize başlayarak tahmin edilen zaman diliminde de tamamlanmasını sağlıyoruz. Firmamızla iletişime geçmeden alınan fiyattan emin olmamalısınız.
Asansör ve Şehir Dışına Taşıma Olanakları
Firmamızdan talep edilmesi halinde asansörlü taşıma da yapıyoruz. Asansörlü taşımanın olması yüksek katlı veya girişte sorun olan konumdaki yerlerin eşyalarınıza zarar vermesini engeller. Bunun için firmamız asansör hizmeti de vererek ürünlerinizin zarar görmesini engeller. Çok katlı bir şekilde taşıma ve yerleştirme işlemlerinizi yapıyoruz. Şehir dışı veya şehir içinde olması fark etmeyecek şekilde en uygun fiyatla taşıma işlemleri firmamız çalışanları tarafından tamamlanıyor.

Kartal Evden Eve Nakliyat Taşıma Sırasındaki Hizmet

Taşıma işlemlerinizi yaparken her adımdan haberdar olmanızı sağlıyoruz. Çünkü paketlenmesi, taşınması veya yola çıkılması gibi adımlar hakkında müşterinin bilgi sahibi olmaması güven konusunda eksikliklerin olmasına neden olur. Bunu bilecek kadar uzun zamandır faaliyette olduğumuzdan dolayı taşıma sırasındaki tüm işlemler konusunda sizlere bilgi veriyoruz. Böylece güvenle taşıma işlemlerinizin yapıldığını bilerek firmamızı tercih etmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.