Kağıthane Evden Eve Nakliyat

13 Ekim 2020 0 Yazar: Köylüoğlu Nakliyat

Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Birçok nakliye firması tarafından kullanılan evden eve nakliyat ifadesi aslında sadece ev ile sınırlı kalıyor. Köylüoğlu Nakliyat sadece evden eve nakliyat değil aynı zamanda ofis, büro, çağrıma vb. arasında da nakliyat işlemlerini büyük bir titizlikle yerine getirmektedir.

Köylüoğlu Evden Eve Nakliyat müşteri memnuniyetini çalışma prensibi olarak benimseyerek evden eve nakliyatla birlikte, ofisten ofise nakliyat, tekstil taşımacılığı, şirketlere kamyon veya kamyonet kiralama, antika eşya nakli, depolama, parça eşya nakliyatı ve birçok alanda nakliyat işini büyük bir titizlikle yerine getirmektedir.

Nakliyat Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzde nakliyat işlemleri müşteriler için stres yapabilecekleri bir durum hâline gelmiş durumda. Özellikle antika ve değerli eşyalarını emanet edebilecekleri, güvenebilecekleri bir firma bulmakta oldukça zorlanıyorlar. Bu yüzden eşyaları bu kadar önemli olan müşterilerimiz, işini profesyonel olarak yapan, titiz ve güvenilir firmalar tercih etmeliler.

Aynı zamanda ucuz ücret talep ederek tamamen kalitesiz hizmet veren korsan taşımacılık da artmış bulunmaktadır. Bu sebeple de tamamen özensiz, profesyonel olmayan bir nakliyat işlemi gerçekleşmiş oluyor. Bu taşımacılara itibar eden müşterilerimizin eşyaları zarar görebilmekte ve sigortası yapılmamaktadır.

Köylüoğlu Nakliyat olarak profesyonel ekiple çalışacak, siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Nakliyat Hizmeti Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Nakliyat hizmeti almadan önce mutlaka iyi bir araştırma yapmak gerekir. Bunun için de internetten yararlanmak faydalı olabilir. Ancak internetten bulunan firmaların güvenirliği de tartışmalıdır. Bu yüzden seçtiğiniz firma hakkında yapılan yorumlara bakmalısınız.

Müşterilerin memnun kalıp kalmadıklarını anlayabilir ve böylece sizde tercih edebilirsiniz.

  • Profesyonel bir nakliyat firmasıyla anlaşmalısınız. Korsan taşımacılar hiç bir güven sağlamaz. Eşyalarınız zarar görebilir ve zararı size kalmış olur.
  • Nakliyat firması seçerken bürolarına gidip tüm yetki belgelerinin olup olmadığına dikkat etmelisiniz.
  • Dikkat edilmesi gereken diğer husus, taşıma işlemi için çalışacak eleman sayısı, kullanılacak nakliye aracı, fiyat aralığı vb. konulardır. Yanlış seçim sonucu eşyalarınızda çizik, göçük vb. durumları yaşayabilirsiniz.
  • Taşınma işleminden 4 hafta önce nakliye firmasıyla anlaşmak hem maliyeti düşürür hem de iyi bir araştırma yapmak için vakit bulmuş olacaksınız. Son zamana bırakılmış rezervasyon işlemi sonucu hangisi ucuzsa ya da hangisi denk gelirse seçilen firmalar sonucu pişmanlık yaşayabilirsiniz.

Ancak Köylüoğlu Nakliyat, profesyonel ekip ve müşteri memnuniyetine dayanan iş disipliniyle eşyalarınızı özenle taşıyacaktır.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Nasıl Olmalıdır?

  • İlk önce nakliye firmasında yeterli ve tecrübeli eleman sayısına dikkat edilmelidir. -Büyük eşyaların taşınması, paketlenmesi vb. konularda elemanların, yeterli bilgi beceri ve tecrübeye sahip olması gerekir.
  • Taşıma işlemi öncesi müşteriden ev, eşya, taşınacak yer, tarih vb. hakkında yeterli bilginin alınması çok önemlidir.
  • Elemanlar taşıma işlemi öncesi planlama yaparak bu plana ve sıralamaya uygun olarak çalışmalılar.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliye fiyatları taşınacak eşya sayısı ve eşyaların alınıp taşıyacakları yer arasındaki mesafeye bağlı olarak değişmektedir. Bunlara ek olarak evin büyüklüğü, nakliye aracının büyüklüğü, ek paketleme hizmetleri ve ek ücretler fiyatı belirleyen unsurlardır. Nakliyat firmaları müşteri memnuniyeti için piyasaya yakın ortalama fiyat vermeyi tercih edebilirler.

Nakliyat Sigortası

En önemli faktörlerden biri de nakliyat sigortasıdır. Fakat bu konu hakkında çoğu müşteri yanlış bilgiye sahiptir. Bu bilgiyse sigorta yaptırma halinde her ne olursa olsun eşyaların korunacağı algısıdır. Fakat sigortanın sadece kamyonun kaza yapması sonucu yani eşyaların tamamının zarar görmesi durumunu kapsıyor. Bu yüzden mutlaka sigorta yaptırmanız gerekir.

Hizmetlerimiz

Birçok alanda siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Bunlar:

Erken Rezervasyon Yaptırmak Gerekir Mi?

Taşınma tarihine ne kadar çok zaman olsa da yavaş yavaş hazırlıklar yaparak taşınma sürecini daha kolay geçirebilirsiniz. Özellikle şehirlerarası nakliyatta en az 2 hafta önceden firmamıza bilgi vererek oluşabilecek mağduriyetin önüne geçmiş olursunuz. Ama ideal olan taşınma gününden 4 hafta önceden firmamız ile anlaşmanız olacaktır.
Geç rezervasyon hem ekstra maliyetli olur hem de araştırma için yeterli zamanınız kalmamış olur. Aynı zamanda taşınma sürecinde hazırlıksız olunacağından zorlanmış olursunuz.
Firmamızı tercih ederek kaliteli ve güvenilir hizmetten faydalanabilirsiniz.