İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

22 Ekim 2020 0 Yazar: Köylüoğlu Nakliyat

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları
Çok uzun süreden beridir sektörde önemli işlere imza atan firmamız nakliye ve eşya depolama ihtiyaçlarınıza en kaliteli çözümleri sunmaktadır. Günümüzdeki en modern teknolojileri kullanarak gerçekleştirmekte olduğumuz hizmetlerimizde sizlerin beklentilerini her zaman en yüksek seviyelerde karşılamaktayız.

İstanbul Eşya Taşıma ve Depolama Fiyatları

Evden eve nakliyat ve depolama fiyatlarının belirlenmesi ve başlıca sebepleri;

  • Taşınacak ve depolanacak eşya miktarı
  • Eşyaların paketlenmesi ve paketlemede kullanılacak malzeme
  • Mobilya ve beyaz eşyalarının sökülüp kurulması
  • Eşyaların bulunduğu kat ve bina mesafesi
  • Katedilecek mesafe ve varış yeri
  • kişiye özel hizmetler

Evden Eve Nakliye Hizmeti

Birlikte çalıştığımız uzman ekibimiz ve sektörde edindiğimiz tecrübe ile birlikte evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda sizlere en başarılı çözümleri sunuyoruz. Sorumluluğunu aldığı her işin sorunsuzca üstesinden gelmeyi başaran uzman ekibimiz, eşyalarınızı hasarsız bir şekilde istediğiniz adreslere ulaştırmaktadır.

Eşyaların durumuna göre bünyesinde birçok farklı kapasitede araca yer vermekte olan firmamız en uygun fiyat seçenekleri ile taşınma sürecinizi atlatmanızı sağlamaktadır.

Evden Eve Nakliye Hizmetlerinin İçeriği

Gerçekleştirmekte olduğumuz evden eve nakliyat hizmetlerimizde süreci sorunsuz olarak atlatabilmek adına çalışmalarımızı planlı olarak yürütmekteyiz. Uzman ekibimiz taşıma işlemine geçmeden evvel yapmış olduğu inceleme sonucu bir program hazırlamaktadır. Eşyaların her biri özenli bir şekilde paketlenmekte ve ardından belli bir sıra dahilinde araçların içerisine yüklenmektedir.

Evden eve taşımacılık hizmetlerimiz sırasında büyük mobilyalarınızı demonte hale getirdikten sonra paketleme işlemini yapmaktayız. Yeni evinizde mobilyalarınızı tekrar eski haline geri getirerek istediğiniz alana yerleştiriyoruz. Köylüoğlu nakliyat firması olarak taşınma sırasında yaşanabilecek olumsuz durumlara karşı sizleri korumak adına sigortalı taşımacılık imkanı sunmaktayız.

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti

Ev ya da ofislerinizde kullanmadığınız fazla eşyalarınızı muhafaza etmeniz adına sunduğumuz eşya depolama hizmetlerimizde müşteri beklentilerini karşılayacak kalitede çözümler sunmaktayız. Rutubetsiz ve steril bir alanda sunduğumuz depolama hizmetlerimizde depolama sonrası eşyalarınızı aynı şekilde sizlere teslim etmekteyiz. Eşya depolama hizmetlerimizden ihtiyacınıza göre kısa ya da uzun süreli olarak yararlanabilirsiniz.

Sizin için ayrılmış olan özel bir alanda eşyalarınızı muhafaza etmek adına siz de dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz eşyalarınızı adresinizden teslim almakta ve depolama alanına sorunsuz olarak yerleştirmektedir. İstanbul eşya depolama fiyatları kullanılacak olan alanın büyüklüğüne ve depolama süresine göre farklılık göstermektedir.

Eşya Depolama Hizmetinin Avantajları

Kusursuzluk anlayışı ile gerçekleştirdiğimiz eşya depolama hizmetlerimiz ile şu ayrıcalıkları elde edebilirsiniz;

  • Depolama hizmetlerimizde eşyalarınız 7/24 güvenlik kamerası ile korunmaktadır.
  • Eşyalarınız hijyenik ve steril alanlarda muhafaza edilmektedir.
  • Depolamak istediğiniz eşyalarınız ücretsiz olarak ambalajlanmakta ve zarar görmesi engellenmektedir.
  • Yaşanacak olumsuz durumlara karşı depolama alanındaki eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Yüksek kalitede gerçekleştirdiğimiz eşya depolama hizmetlerimizden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.