İstanbul Depolama

20 Ekim 2020 0 Yazar: Köylüoğlu Nakliyat

İstanbul Depolama
Nakliye konusunda güvenilir hizmet sunan firmamız, birçok kişiye çözüm ortağı olmaktadır. Firmamız, evden eve nakliyat hizmetini profesyonel bir anlayışla yerine getiriyor. Müşterilerimizin eşyalarını itinayla ambalajlıyor, kolilere koyuyoruz. Böylelikle müşterilerimizin eşyalarını kırılmadan, zarar görmeden taşıyoruz.

Buna ek olarak bazı durumlarda müşterilerimiz, eşyalarının bir alanda depolanmasını istiyorlar. Biz bu noktada da müşterimize çözüm sunuyoruz. 7/24 güvenlik personeli bulunan depolarımız ile müşterimize destek oluyoruz. İstanbul’da evini taşıyan ve bir depoya gereksinim duyan kişiler için İstanbul depolama hizmetimiz oldukça işlevseldir.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evini taşımak isteyenler, güveneceği firmadan hizmet almayı seçiyorlar. Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübemizle müşterilerimizin güvenini kazanmış durumdayız. Biz, müşterimizin güvenine layık olmak adına, sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızdan vazgeçmiyoruz.

Kaliteli Evden Eve Nakliyat

Bizler, müşterilerimizin tüm beklentilerine yanıt vermeyi amaçlıyoruz.

  • Eşyaları ayrıntılı olarak tasnif ediyoruz
  • Beyaz eşyaları, özel ambalajlarla kaplıyoruz
  • Televizyon ve monitörü çizilmesini engelleyecek şekilde ambalajlıyoruz
  • Büyük eşyaları, de monte ediyor ve yeni adreste tekrar monte ediyoruz

Firmamız, bu noktalarda çok hassas davrandığı için evden eve nakliyat konusunda öne çıkıyor. Ancak, firmamızı öne çıkaran başka unsurlar da vardır.

Uzman Personel ve Uygun Araç

Evden eve nakliyat sektöründe, zirvede yer almamızın bir diğer nedeni de uzman personelimizdir. Alanında deneyim sahibi olan personelimiz, çok kalabalık eşyayı kısa sürede toparlayarak, taşınmaya hazır hale getirir. Hızdan taviz vermediğimiz gibi, müşterimizin eşyalarının zarar görmemesi için dikkatli davranmaktan da taviz vermiyoruz.

Müşterimize söz verdiğimiz gün ve saatte işe başlıyor ve çabucak tamamlıyoruz. Bunun yanı sıra, nakliye için kullandığımız araçlar da müşterilerimize güven veriyor. Yeni ve konforlu araçlar, bir evin tüm eşyalarının taşınmasını sağlıyor. Böylelikle eşyalar, taşıma sırasında da nakliye sırasında da herhangi bir zarar görmüyor. Bunun yanında müşterilerimize depo hizmeti de sunuyoruz.

İstanbul Depolama Hizmetimiz

İstanbul’da çalışan gurbetçiler, öğrenciler ya da tayini çıkan memurlar, eşyalarını bırakabilecekleri güvenli bir yere ihtiyaç duyuyorlar. Biz, Köylüoğlu nakliyat güvencesiyle müşterimize depolama hizmeti sunuyoruz. Müşterimizin eşyalarını, tamamen ambalajlı olarak, depomuzda muhafaza ediyoruz.

Depolarımız, kameralı güvenlik sistemlerine sahip olmasının yanı sıra, güvenlik görevlisi tarafından korunmaktadır. Müşterimiz, ne kadar isterse, eşyalar o süre boyunca depomuzda kalıyor. Bunun ardından, müşterimiz eşyalarını teslim alıyor ya da bizden nakliye hizmeti talep edebiliyor. Bütün bu sebeplerden dolayı, hızlı, güvenli ve profesyonel nakliye hizmeti almak isteyen birçok kişi bizi tercih ediyor.