Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

21 Eylül 2020 0 Yazar: Köylüoğlu Nakliyat

Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat firmamız taşınması gereken kişilerin eşyalarını başka bir yere temiz bir şekilde taşıma hizmeti veriyor. Firma olarak taşınma aşamasından ev yerleştirmesine kadar her anda müşterilerimizin yanında oluyoruz.

Güler Yüzlü Personeller

Firmamız evden eve nakliyat hizmeti kapsamında müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermek amacıyla birçok elemanla çalışıyor. İşimizi en iyi şekilde yapmak istediğimiz için taşımacılık alanında deneyimli olan personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Ayrıca müşteri memnuniyetini de esas aldığınız için personellerimizin müşterilerimize güler yüzlü ve saygılı davranmaları konusunda uyarılarımızı yapıyoruz.

Teknolojik ve Bakımlı Araçlar

Firma olarak taşımacılık sektöründe son teknolojiye uygun olan araçlarımızı kullanıyoruz. Son teknoloji ürünü olan asansör sistemimizle eşyaların herhangi bir zarar görmeden kısa sürede taşınmasını sağlıyoruz. Ayrıca nakliye araçlarımız tüm bakımları yapılmış araçlar olarak müşterilerimize hizmet veriyorlar. Nakliye araçlarımız profesyonel şoförlerimiz aracılığıyla yüklenen eşyaları sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine taşıyorlar. Ayrıca hizmetlerimizi bitirmeden müşterilerimizden ücretlerimizi almıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz eşyalarını teslim almadan ücret ödememiş oluyorlar.

Sigortalı Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Firma olarak müşterilerimizin zarar görmelerini ve mağdur duruma düşmelerini istemiyoruz. Bunun içinde eşyaların taşınma sırasında zarar görme ihtimallerine karşılık olarak önceden sigortalarını yapıyoruz. Bu sayede taşınma sırasında meydana gelen kırılma, çizilme ve ezilme gibi olaylarda müşterilerimizin kayıplarını karşılıyoruz.

Dikkatli bir şekilde taşıma yapıyor olsak da müşterilerimizin bizden kaynaklı yaşanacak her türlü kazaya karşılık kendilerini güvene almalarını yaptığımız sigorta sayesinde karşılıyoruz. Herhangi bir zarar görme durumunda eşyaların bedellerini firmaya sigorta kapsamında ödüyoruz. Ancak taşınma öncesinde olan çizikler vs. durumlarında sigorta hizmeti vermiyoruz.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat hizmetini çeşitli aşamalarla gerçekleştiriyoruz. Sorun çıkmaması için planlamamızı yapıyor ve uyguluyoruz.
Evden eve nakliyat işleminde gerçekleştirdiğimiz aşamalar şunlardır;

 • Müşterilerimizin bizimle iletişime geçmesinden sonra adrese giderek eşya keşfi yapıyoruz.
 • Müşterilerimiz taşınacak eşyaları belirleyip bize bildirdikten sonra fiyat ve taşıma konusunda karşılıklı olarak şartlarımızı belirliyoruz.
 • Daha sonra müşterilerimiz eğer isterlerse taşınacak eşyaların toparlanmasına yardımcı oluyoruz.
 • Daha sonra taşınacak eşyaların taşınma sırasında zarar görmemeleri için en uygun şekilde paketlenmesini sağlıyoruz.
 • Eşyalar çok katlı binalarda bulunuyorsa asansörlü sistemimizi kullanarak eşyaların aşağıya indirilmesini sağlıyoruz.
 • Eğer eşyalar tek katlı binalardan çıkarılacaksa eşya taşıma elemanlarımız aracılığıyla eşyaların taşınarak araca yüklenmesini sağlıyoruz.
 • Eşyaların araca yüklenme aşaması bittikten sonra da müşterimizin verdiği adrese eşyaların sorunsuz bir şekilde götürülmesini sağlıyoruz.
 • Eşyaları yeni adresine ulaştırdıktan sonra yine taşıma elemanlarımız aracılığıyla eşyaların binaya taşınmasını gerçekleştiriyoruz.
 • Taşınma sonra müşterilerimiz arzu ederlerse eşyaların yerleştirilmesi ve montajlama konusunda da onlara yardımcı oluyoruz.

İşlerimizi tamamen bitirdikten sonra da müşterilerimizden talep ettiğimiz nakliyat ücretini alarak adresten ayrılıyoruz.

Uygun Fiyatlarla Eşyalarınızı Taşıyoruz

Firmamız evden eve eşya taşıma hizmetini müşterilerine uygun fiyatlarla veriyor. Anlaşma aşamasında taşınacak eşyaları görülerek en uygun şekilde fiyatlandırma yapıyoruz ve müşterimizin fazla ücret ödemesinin önüne geçiyoruz. Uygun fiyatlarla müşterilerimize kaliteli hizmetler veriyoruz.
Taşımasını Yaptığımız Eşyalar
Müşterilerimiz bizlere evden eve nakliyat hizmeti için başvurduklarında adreslerinden eşyalarını alarak taşıyoruz. Taşıdığımız eşyalar çeşitlilik gösterebiliyor.

Bu eşyalardan bazıları şunlardır;

 • Fırın, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalar
 • Koltuk takımları, kanepeler, yataklar gibi mobilyalar
 • Bardak, tabak, çanak gibi kırılacak mutfak eşyaları
 • Takım elbise, kazak, pantolon gibi giyecekler
 • Çerçeve, ayna, tablo gibi kırılacak süs eşyaları
 • Çeşitli amaçlarla kullanılan dolaplar ve raflar
 • Kitap, dosya gibi eşyalar
 • Bilgisayar, tablet, televizyon, oyun konsolu gibi teknolojik eşyalar
 • Halılar, perdeler, kilimler gibi eşyalar
 • Tüm mutfak eşyaları

Bunlar dışında evlerde bulunabilecek tüm eşyalar için taşıma hizmeti veriyoruz. Ancak müşterilerimizin kaybolmalarını istemedikleri özel eşyalarını kendilerinin taşımalarını öneriyoruz. Özel eşyalar dışında kalan tüm eşyaları zarar görmeyecek şekilde ayrı ayrı paketlemelerini yaparak taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Ofis Taşıma Hizmeti Veriyoruz

Evden eve nakliyat firması olarak sadece evler için değil ofisler içinde taşıma hizmeti veriyoruz. Ofis değiştirmek amacıyla taşınma hizmeti almak isteyen müşterilerimize hizmetimizi uygun fiyatlarla kaliteli olarak veriyoruz. Firmamız elemanları eşyaların taşınacağı ofislere giderek eşyaları güvenli bir şekilde yeni adreslerine taşıyorlar. Her an hizmet vermeye hazır olan firmamız sayesinde acil ofis taşıma taleplerine anında cevap veriyoruz.