Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Köylüoğlu Nakliyat İstanbul Evde Eve Nakliyat,Firması olarak İstanbul geneli ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma, ev eşyası taşıma başta olmak üzere her türlü nakliye işlerinizi itina ile yapmaktayız. Köylüoğlu evden eve nakliyat firmamız gelişen nakliyat ağı içerisinde yerini almaktadır.

Evden eve nakliye hizmeti sırasında sunulan en büyük hizmet evden eve nakliyattır. Siz değerli müşterilerimizin bize ulaşmasından sonra kısa sürede size ulaşırız. Nakliyat hizmetinin başarılı şekilde tamamlanması için firmamız tüm eşyalarınızı güvence altına alır.

Acil teslimat, küçük nakliye veya büyük yer değiştirme olsun, Köylüoğlu evden eve nakliyat ile her zaman yanınızda güçlü bir taşıma ortağına sahipsiniz. Tüm siparişler geleneksel güvenlik, özen ve yetkinlikle gerçekleştirilir. Bu, müşterilerimizle, bize emanet edilen ögeleri ve çalışanlarımızla profesyonelce, güvenilir ve bireysel olarak size özel olarak eşit şekilde başa çıkmamızı sağlar. Bu gün artık sadece rotayı bilmek yeterli değil. Müşterilerimizin görevleri etrafında kapsamlı bir hizmet ve daha birçok ek hizmet sunuyoruz. Gerekli deneyim ve tutkuyla birlikte, modern, karmaşık ve her zaman şeffaf bir taşıma hizmeti için mükemmel bir temel oluşturur.

İstanbul Evden Eve Nakliye

Güvenilir ulaşım her zaman birey için büyük bir sorumluluktur, ancak Köylüoğlu Nakliyat’taki profesyonellerle sorun değil. 70’ten fazla lokasyonda 60’tan fazla ortak işletme ortağı ağımızla, İstanbul’daki en büyük taşınma ve nakliye şirketlerinden biriyiz, çünkü her taşımayı tam sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlıyoruz. Mallarınızı doğrudan varış yerinize teslim etmek istiyorsanız, doğrudan taşıma teklifini kullanın. Hiçbir aktarma, aktarma veya ek yük olmadan ve bu nedenle çok daha hızlı. Ek olarak, nakliye hasarı riski azalır. Köylüoğlu Nakliyat’da optimum direkt taşımacılığı garanti ediyoruz.

Ev taşıma nedenleri genellikle olumlu olsa da, daha büyük bir mülke veya yeni bir işe taşınmak gibi, hareketin kendisi travmatik olabilir. Hareket sorunsuz olması için ipuçlarımızı kullanın. Mülkiyetini sıralamak için ev taşıma bir fırsat olarak kullanın. Çöplerinizi atın ve arkadaşlara veya sadaka dükkanlarına verebileceğiniz ayrı eşyaları atın. Kendini topluyorsan, kutuları önceden al. Kullanmakta olduğunuz taşınma şirketi sizin için ambalajlanıyorsa, eşyalarınız ayrıldıktan sonra artık hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmaz. Daha fazla tavsiye için, paketleme ipuçlarına bakın.

Nakliyat Kontrol Listesi

 • Taşınmadan en az iki hafta önce bir taşınma şirketi kiralamak (yaz aylarında daha fazlası)
 • Eden Eve Nakliyat Derneği üyesi olan bir taşınma şirketi kullanmak
 • Taşınır sigortanızdaki paragrafı kontrol edin
 • Sahip olduklarınızın bir listesini yapın, böylece geride bir şey bırakıp bırakmadığınızı kontrol edebilirsiniz.

Şirkete aşağıdakileri bildirmeniz durumunda yardımcı olacaktır:

 • Taşıdığınız mobilya miktarını, böylece uygun boyutta bir kamyon seçebilir ve eski ile yeni eviniz arasında gereken yolculuk sayısını planlayabilir
 • Şirketin ne kadar kutu ambalajlaması gerektiğine dair kaba bir tahmin, bu yüzden ne kadar süreceklerini tahmin edebilirler
 • ekibin gelmesini istediğiniz zaman
 • yeni mülkünüz için talimatları ve talimatları temizleyin
 • Nakliye aracı için park yeri ayarlamak
 • her zaman nakliye firmasına kapıdan geçmeyen mobilya parçalarını önceden söyleyin.
 • mobilyaların yeni evinizde nereye gitmesi gerektiğini planlayın

Firmamız merkezi İstanbul’da bulunmakta olup Türkiye’nin bütün şehirlerinde hizmet vermekte olup daima hızlı ve sorunsuz hizmet vermektedir. Yüksek kaliteli malzemeler ile genel ambalaj yapılarak sorunuz hizmetler vermektedir. gerek mobilyalarınızın sökümü ve kurumu olsun gerek ise eşyalarınızın yeni evinizde kurulumu olsun firmamızın profesyonel elemanları tarafından yerleşimi ve dağılımı sağlanmaktadır.

Evden Eve Nakliyat İstanbul

Her çalışan, müşterilerimizin eşyalarını, özellikle de kırılacakları nasıl koruyacaklarını paketleme ve taşıma sanatı konusunda kapsamlı bir şekilde eğitilmiştir. Kurum içi eğitimimiz yoğun ve kapsamlı olup, bir çalışanın eşyalarına dokunmasına izin verilmeden önce yapılır. Bu nedenle, bir çalışan kendi öncülünüze gelirse, bunun eğitimli bir profesyonel olduğuna emin olabilirsiniz. Eğitim nedeniyle çok düşük bir talep oranımız var. Hem temel taşımalarınızada hem de depolamada bize güvenebilirsiniz. Piyanonuz, antika eşyalarınız veya bilardo masanız gibi ağır eşyalarınızı taşıyorsanız endişelenmeyi bırakın. Köylüoğlu Nakliyat Şirketi’ni arayın. Profesyonellerimiz değerli eşyalarınızı toplamak ve onları hasarlardan korumak için eğitilmiştir. Eşyalarınızın paketlendiklerinde aynı şekilde geldiğinden emin olmak için her şeyi yaparız.

Mükemmellik bizim sloganımızdır. Evden eve nakliyat ta büyük, küçük veya karmaşık bir taşımanız olsa da aynı yüksek standartları uygularız. Ofisini taşınıyor musun? Sorun değil! Başka bir daireye mi taşınıyorsunuz? Köylüoğlu evden eve nakliyat şirketini arayın! Eşyalarınızı yeni varış yerinize zamanında ve iyi durumda bulacağız. Nakliyat sektördeki fiyatlarımız en uygun fiyatlardır. Aldığımız ne ödüyorsun! Bu yüzden hareketten sonra gizli sürprizler yok. Bu nedenle uzun zamandır müşterilerimize olan güvenimizi kazandık. Ücretsiz Teklif için bugün bizi arayın. Evinizi taşıdığınız için, ömür boyu sürecek bir çalışma doğaçlama yapamaz, hata yapmayı göze alamayacağınız için, taşıma şirketini seçmek, taşıma projenizin başarısının anahtarıdır.

KÖYLÜOĞLU Evden Eve Nakliyat

KÖYLÜOĞLU Evden Eve Nakliyatı’ı seçmek, teknik ziyaret için randevu almaktan, hizmetin sonuna ve satış sonrası hizmete kadar, sizi adım adım ilerleyebilecek profesyonellerden oluşan bir ekibe evinizi emanet etmektir. Taşınmanız için, hacminize veya grubunuza göre (birden fazla müşteriyi gruplandırmak suretiyle) özel olarak tasarlanan bir ya da daha fazla ekip ve kamyonu, faturanızı düşürecek bir hizmet sunuyoruz. birkaç müşterinin gruplandırılmasından ibarettir. Her ay, düzinelerce insan Köylüoğlu Nakliyat’a güveniyor; Onlar gibi yapın ve uzmanlarımızdan oluşan bir ekip ve personel tarafından sağlanan bilgi birikimini ve taşımayı, rahatınız için emrinizde, keşfedin, dinleyin, görün.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İş Yeri Ve Ofis Taşıma

İşyeri ve ofis taşıma hizmeti İstanbul Anadolu yakası ilçelerinde siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bir hizmettir. Ofis taşıma hizmetlerinde öncelik güvenlik ve müşteri memnuniyetidir. İstanbul’da işyeri ve ofis taşıma firması olarak yılların verdiği deneyim bilgi birikim ile daha da güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz. Köylüoğlu Nakliyat firmamız ile çalışmak bir ayrıcalıktır. Bu güne kadar bir çok holding ofis ve şirketin kurumsal taşıma hizmetlerini de karşıladık. Alanında uzman yılların deneyimli personel kadrosu ile çalışmalarımızı hızlandırdık.

İstanbul içi ofis taşıma araçlarımız ile orta ve büyük boy nakliye araçlarımızı şehiriçi nakliye ihtiyaçlarınız için ayırdık. Ayrıca Şehirler Arası Nakliye ihtiyaçlarınızda da Büyük boy nakliyat araçlarımız mevcuttur. İstanbul’dan Tükiye’nin bütün il ve bölgelerine yapılacak taşımacılık hizmetlerinde ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. İstanbul Ankara Ofis Taşıma seferlerimiz haftada 2 farklı sefer olarak gerçekleştirilir. Haber verilmesi halinde ufak ofis eşyalarınız veya parça eşyalarınızın da taşıma işlemini yapıyoruz.

Güven ve sorumluluk odaklı çalışmalarını sürdüren Köylüoğlu Nakliyat firması ile eşyalarınızı de monte ederek taşınırsınız. Bütün eşyalarınız A’dan Z’ye kadar tek tek özenle ambalajlanır ve paketlenerek taşımaya hazır hale getirilir. Taşıma öncesi gerekli hallerde ve kimi zaman zorunlu olarak Asansörlü taşıma araçlarımız ile nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yüksek katlı binalarda taşınmayı kolaylaştırmak için başvurduğumuz asansörlü nakliye hizmeti ile güvenli taşımacılık yapmaktayız.