Evden Eve Nakliyat Anadolu Yakası

23 Mayıs 2019 Kapalı Yazar: Köylüoğlu Nakliyat

Köylüoğlu Nakliyat İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa yakasında, kapsamlı bir evden eve nakliyat hizmeti sunar. Büyük mobilya parçalarını ücretsiz olarak sökmekten, kamyona güvenli bir şekilde yerleştirmeden önce onları güvenli bir şekilde sarmaktan mutluluk duyuyoruz. Kutuların sağlanması da dahil olmak üzere, paketleme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, rezervasyon sırasında bize bildirmeniz yeterlidir. Kutuların 20 kg’dan daha ağır olmaması gerektiğini unutmayın. Lütfen, yaptığınız yanlış paketleme nedeniyle hasar gören ürünlerden sorumlu değiliz unutmayın.

En iyi taşıma deneyimi için uzmanlığımızdan faydalanmanızı ve evden eve nakliye hizmetlerinizi ek paketleme çözümlerimizle birleştirmeyi öneririz. İstanbul Köylüoğlu evden eve nakliyat firması paketleme servisi ile eşyaların taşıma sırasında tamamen sigortalıdır. Maalesef evcil hayvanlarınızı veya herhangi bir tehlikeli ürünü taşıyamıyoruz. Taşınma gününde yeni evinizin yakınında geçerli bir park yeri gerekmektedir. Ek olarak, ürünlerinizin doğru odaya güvenli ve özenli bir şekilde boşaltılmasını sağlamak için geldiğimizde kendiniz veya başka bir güvenilir kişi teslimat adresinde olmalıdır. 

Eşyalarını açmak için yardıma ihtiyacın olursa, bunu da halledebiliriz. Ek olarak, yetenekli taşıyıcılarımız taşıma için sökülmüş olabilecek herhangi bir mobilya parçasının montajında ​​donanımlı ve deneyimlidir. Rekabetçi kaldırma veya taşınma hizmetlerimizi telefonla veya çevrim içi formu doldurarak talep edebilirsiniz. Sizden aşağıdaki bilgilere ihtiyacımız olacak: 

  • mülkün türü
  • oda sayısı
  • bulunduğu kat vb. 

Bu, randevunuz planlanmadan önce size ücretsiz, yükümlülük içermeyen bir teklif sunmamıza yardımcı olacaktır. 3-4’ten fazla yatak odası bulunan daha büyük bir mülk sahibi iseniz, size kesin bir fiyat teklifi vermeden önce ücretsiz bir ön inceleme düzenleyeceğiz. Video anket çözümümüz bunu daha da kolaylaştırıyor.

Müşteri memnuniyetine ve etkinliğe gelince, ilk parçanın ambalajlanmasından son ağır kutunun boşaltılmasına kadar her zaman en yüksek kaliteyi sağlamaya çalışıyoruz. Tüm ev taşıma sürecini olabildiğince stressiz ve basit hale getiriyoruz, size yeni evinizde yaşama planlamak ve hayata geçirmek için daha fazla zaman veriyoruz. Mülkünüz için depolamaya ihtiyacınız varsa, bunu da ayarlayabiliriz. Hizmetimiz, öğelerinizin boşaltılmasını ve güvenli bir şekilde depolanmasını içerir. Hamlenizi tartışırken rekabetçi depolama fiyatları için bize ulaşın.