Evden Eve Nakliyat Firmaları

19 Kasım 2020 0 Yazar: Köylüoğlu Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Firmaları, Taşınma söz konusu olduğunda, Köylüoğlu Nakliyat tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan bir Kişisel Taşınma Planı sağlamaya kararlıdır. Her evin taşınması farklı olduğunun farkındayız ve daha kişiselleştirilmiş bir taşıma deneyimi sunmak için çeşitli taşıma kaynakları sağlamaya çalışıyoruz. Kişisel Taşınma Planımız sizi düşünerek tasarlandı, bütçenize, zamanınıza ve ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özel olarak tasarlandı.   

Evden Eve Nakliyat Firmaları farklıdır, işte beklemeniz gerekenler:

 • Şeffaf fiyatlandırma
 • Lisanslı / Gümrüklü
 • Sigorta kapsamı
 • Güçlü referanslar
 • Tam hizmet seçenekleri
 • Kaliteli müşteri hizmeti

Neden kendin yap yerine bir taşıma şirketi seçmelisiniz?

Taşınmak oldukça göz korkutucu bir iş olabilir. Bununla birlikte, profesyonel taşıyıcılarla çalışarak, tüm süreci önemli ölçüde basitleştirebilirsiniz. Kendi başınıza yapmaktansa bir Evden Eve Nakliyat Firmaları ile anlaşmak önemli olmasının nedenlerinden bazıları şunlardır:

 1. Profesyoneller, tüm eşyalarınızın güvenli bir şekilde bir kamyona yüklenmesini, kamyondan sevk edilmesini ve indirilmesini sağlayan paketleme malzemeleri ve paketleme hizmetleri sunar.
 2. Bir profesyonel işe almak da size zaman kazandıracaktır. Taşınma şirketi sizin için paketlemeden yüklemeye, nakliyeden boşaltmaya kadar her şeyi yapacağından, başka şeyler yapmak ve yeni evinize yerleşmek için zamanınız olacak.
 3. Profesyonelleri işe almak paradan tasarruf etmenize de yardımcı olabilir, bu pek olası görünmeyebilir, ancak gerçek şu ki, işteki deneyimsizliğiniz, Kendin Yap’ı seçerseniz çok maliyetli olabilecek zararlara yol açabilir. Profesyoneller, taşıma ile ilişkili hasarların en aza indirilmesini sağlamak için gerekli becerilere sahiptir.

Neden diğer Evden Eve Nakliyat Firmaları yerine Bizi’i seçmelisiniz?

Taşınma, istenmeyen sürprizlerin adil payıyla dolu stresli bir görev olabilir, ancak sizi şaşırtmaması gereken şey, taşınmanızın tamamlandıktan sonra faturanızda gördüğünüz toplam tutardır. Bizi taşıma şirketiniz olarak seçmeden önce, son derece yetenekli Köylüoğlu Evden Eve Nakliyat Danışmanlarımızdan biri, Köylüoğlu nakliyat hizmetimiz aracılığıyla size uygun fiyatlı bir taşıma teklifi sağlayacaktır. Taşınan ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, verilen teklif, evinizin taşınması maliyetinin yanı sıra taşınmanızı tamamlamak için sağlayacağımız hizmetleri de kapsayacaktır.

Köylüoğlu olarak, size elimizden geldiğince çok sayıda kaliteli hizmet sağlamak istiyoruz. Taşınan sürecin stresini atmak ve yerine güvenebileceğiniz kaliteli hizmet vermek istiyoruz. Paketleme Seçeneklerimiz, taşınmanıza ne kadar katılmak istediğinize karar verme fırsatı ve esnekliği sağlar ve kolaylıkla planlamanıza ve hazırlanmanıza yardımcı olacak kapsamlı bir paketleme seçenekleri ve hizmetleri listesi sunarız.

Paketleme Seçenekleri

 • Tam Hizmet Paketleme – En son endüstri paketleme yöntemlerini ve hareketli malzemeleri kullanan uzmanlarımız tüm evinizi ayrıntılı olarak paketleyecektir. Köylüoğlu’nda, eşyalarınıza kendimizmişsiniz gibi davranıyoruz ve taşımanızın kalifiye şehirler arası evden eve nakliyat taşıma uzmanlarının elinde olduğunu bilerek rahatlayabilirsiniz .
 • Kırılgan Ambalaj – Hassas, kırılabilir veya yeri doldurulamaz olan ürünler için, bunları en üst düzeyde özenle paketleyebilmemiz için bize bildirmenizi öneririz. Köylüoğlu Nakliyat, eşyalarınıza kendimizmişsiniz gibi davranırız ve taşımanızı kalifiye taşınma uzmanlarının elinde olduğunu bilerek rahatlayabilirsiniz.
 • Kendiniz Yapın Paketleme – Tüm eşyalarınızı kendiniz paketlemeyi tercih ederseniz, taşınmanızı rahat ve kolay hale getirmenize yardımcı olmak için ihtiyaç duyacağınız tüm kutuları ve paketleme malzemelerini tedarik etmede yardımcı olabiliriz.

Temel Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

 • Yükleme – Mobilyalarınızı ve eşyalarınızı yüklemeden önce, Köylüoğlu Evden Eve Nakliyat her bir eşyanın uygun şekilde paketlendiğinden, envanter için listelendiğinden ve taşınmak üzere etiketlendiğinden emin olmak için zaman ayırır. Döşemeli mobilyalar için, kir ve çizilmelerden kaynaklanan olası hasarlara karşı dayanıklı, plastik bir Streç Sargı kullanıyoruz. Diğer öğeler için, kaymaya karşı koruma sağlamak için özel ambalajlar kullanıyoruz. Hazırlandıktan sonra kişisel içerikleriniz, yeni konumlarına taşınacakları nakliyat kamyonlarımıza sistematik olarak yüklenir.
 • Ulaşım – Güvenlik, Köylüoğlu Nakliyat için en önemli önceliktir ve taşıma kamyonlarımızın her biri, hava korumalı süspansiyon sistemleri içerir. Şoförlerimizin tamamı lisanslı ve kaliteli eğitim sertifikasına sahiptir ve eşyalarınızın profesyonel bir şekilde taşınmasını sağlamayı taahhüt eder. İster şehir içi, ister şehirler arası nakliyat olsun , yanınızdayız.
 • Boşaltma – Teslimattan sonra, her bir kalemin muhasebeleştirilmesini sağlamak için boşaltma işlemi sırasında envanter alırız. Sizin rehberliğiniz ve talimatınızla, eğitimli taşıyıcılarımız tüm kutularınızı ve mobilyalarınızı dikkatlice her odaya yerleştirecek ve talep edildiği gibi yeniden montaj hizmeti vereceğiz.

Ek Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Mevcuttur

 • Paketten Çıkarma – Köylüoğlu, taşıma deneyiminizi olabildiğince rahat hale getirmeye çalışır ve yeni yerinize kolayca yerleşmenize yardımcı olacak harika paket açma hizmetleri sunarız. Ülkeler arası taşıma planlarımız, talep üzerine kutularınızın paketini açmanın yanı sıra ambalaj malzemelerini çıkarmayı içerir.
 • Kasa – Elektronik ekipmanınız için optimum koruma sağlamak üzere tasarlanmış özel kasalar ve standart kutulara ve ambalajlara sığamayan büyük, pahalı ürünler sunuyoruz.  
 • Arabalar – bizim için hiçbir taşıma işi çok büyük veya küçük değildir ve arabalar için güvenli ulaşım seçenekleri sunuyoruz.
 • Montaj / Demontaj – Ev taşıma paketlerimiz, taşınmadan önce ve sonra mobilyaların ve çeşitli ev eşyalarının montajını ve sökülmesini içerir. .
 • Üçüncü Taraf Hizmetleri – Ek montaj ve demontaj hizmetlerinin yanı sıra bağlantı kesme, yeniden bağlantı ve temizlik hizmetleri için, ev taşıma sürecinde uzmanlaşmış üçüncü taraf kaynakları sağlıyoruz.
 • Servis Hizmetleri – Eviniz sınırlı bir erişim alanında bulunuyorsa veya dar bir giriş tarafından engelleniyorsa, tüm eşyalarınızı doğrudan evinizden taşıyacak servis hizmetleri sunuyoruz.
 • Depolama – Taşıma halindeki ev eşyaları için 90 günlük depolama ve ek depolama süresi gerektiren ev içerikleri için kalıcı depolama sunuyoruz.

Bir şirketin sizi taşımasının maliyeti nedir?

İster Evden Eve Nakliyat ister şehirler arası taşıma yapıyor olun, muhtemelen potansiyel maliyet konusunda endişelisiniz. Taşınma maliyetlerinin hesaplanmasında yer alan birçok faktör nedeniyle: taşınan eşya sayısı, mesafe, paketleme ve paketten çıkarma, özel eşyalar ve çok daha fazlası, gerçek maliyeti bilmek için en iyi yolu bizimle iletişime geçmek

Taşınmak yeterince streslidir, bu nedenle bu süreci sizin için olabildiğince kolay ve yararlı hale getirmek için, size sorunsuz ve sınırsız hizmet vermekteyiz, saygılar.