Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetini güvenli bir şekilde gerçekleştiren firmamız 7/4 güvenlik kameralarıyla korunan depolarımızda eşyalarınızı özenle saklar. Gerektiğinde dilediğiniz yere taşıma işlemlerini gerçekleştirir.

Firmamız sizden aldığı güvenle istikrar içinde hizmet vermeye devam etmektedir. Müşterilerimizden aldığımız olumlu yorumlarla önerilen bir nakliyat firma olmayı başarmıştır. Köylüoğlu evden eve nakliyat Eşya Depolama firmamız eşyaların sigortalanmasına her zaman önem verir. Müşterilerinin ricalarını her zaman gerçekleştirir. Firmamızın verdiği hizmetlerden biride evden eve nakliyat depolama hizmetidir.

Siz müşterilerimizin bir süreliğine ya da birkaç aylığına eşyalarınızı bir yerde muhafaza etme isteğini verdiğimiz nakliyat depolama ile vermekteyiz. Eşyalar artık daha güvenli bir şekilde korunabilmektedir. Ve eşyalar bıraktığınız gibi sizlere teslim edilir. Eşyalarınız hacmi ve işlevlerine göre depolara yerleştirilir. Size ait olan bölümde sadece sizin değerli eşyalarınız yer almaktadır. Eşyaların kalma süresini tamamen siz belirlemekte siniz. Evden eve nakliyat depolama hizmetimiz son derece güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

eşya depolama
Eşya Depolama

Akıllı Eşya Depolama

Bir süreliğine muhafaza edilmesini istediğiniz eşyalarınız geniş depo odalarında saklanmaktadır. Bu odalar eşyalarınızın miktarına göre belirlenir. Büyük çapta eşya durumunda eşyalarınız büyük depolama odalarında saklanır. Evden eve nakliyat depolama hizmetimizde önceliğimiz güvenliktir. Depo alanı 7/24 güvenlik görevlileri tarafından korunmaktadır. Nakliyat depolama alanı güvenlik kameralarıyla izlenmektedir. Bu noktada bize her zaman güvenebilirsiniz.

Köylüoğlu nakliyat firmamız eşyaların işlevlerine göre yerleştirilir. Kırılması mümkün eşyalar daha dikkatli yerleştirilir. Depolama zaman sürecinde eşyalarınız kesinlikle bir hasar görmez. Eşyaların işlevini korumak için oda sıcaklığı firmamız tarafından kontrol edilir. Böylece evden eve nakliyat depolama süresince eşyalara hiçbir zarar gelmez. Her zaman korunan depo alanı eşyalarınızı güven içinde korumaktadır. Dilediğiniz süre içinde eşyalarınızı bizden teslim alabilirsiniz. Uygun fiyat olanaklarıyla güven içinde çalışan firmamız sizlere evden eve nakliyat depolama hizmeti vermekten kıvanç duyar.

Ofis Eşyası Depolama

Türkiye genelinde 50 noktada bulunan güvenli, iç mekan depolama üniteleri ile güvenli, esnek ve kullanışlı bir dizi ofis depolama çözümü sunuyoruz. Evraklarınızı, arşivlerinizi, stoklarınızı veya makinelerinizi bizimle bir ay boyunca veya ihtiyacınız olduğu sürece saklayın;istediğiniz zaman erişebilirsiniz (açılış saatleri içinde veya normal saatler dışındaki düzenlemelerle) ve sizin adınıza teslimatları kabul edebiliriz.

Geleneksel ofis depolamaya uygun maliyetli, oldukça güvenli bir alternatif sunuyoruz. Sağladığımız depolama alanındaki ticari kiralar veya işletme oranları hakkında endişelenmenize gerek yoktur ve işletme depolama ünitelerimiz, kiralamak için kullanılan geleneksel kilitlenmelerden çok daha güvenlidir. Güvenli arşiv deposuna veya büyük eşya deposuna ihtiyacınız olsa da , bunu uygun fiyatlarla sağlayabiliriz, mağazalarımızın çoğunda Düşük Fiyat Garantisi sunuyoruz, karşılaştırılabilir teklifleri ilk 8 hafta boyunca% 10 indirimli* konaklamanın geri kalanı. 

mobilya depolama

En son güvenlik sistemleri, 24 saat kaydedilen kamera ve izinsiz giriş alarmları da dahil olmak üzere tüm sitelerimize kurulur. Sitelerimizin de görevlendirildiği açılış saatleri boyunca sınırsız erişime sahip olan deponun tek kilit sahibisiniz. Deponun kendi asma kilidi ile dahili olarak emniyete alınacaktır, yani tek anahtarlık olacaksınız. Mağazalarımızdan bazıları, sürücüye erişimi olan harici birimler de sunmaktadır. Açılış saatleri sırasında erişim serbesttir ve gerektiğinde deponuza mesai saatleri dışında erişmenizi memnuniyetle ayarlayacağız.Dışarıdan, ünitelerimizde güvenli bir çevre var ve izlenen kamera ve alarmlar var. Personel resepsiyonları ile çalışma saatlerinde sizin adınıza teslimatları kabul edebiliriz, böylece teslimatları beklerken değerli zamanınızı boşa harcamanıza gerek kalmaz.

Standart Eşya Depolama

Birimlerimiz bir haftalığına veya esnek sözleşmelerimizde ihtiyaç duyduğunuz sürece kiralanabilir. Bizimle kaldığınız sürece, ihtiyaç duyduğunuzdan daha fazla alana asla para ödemezsiniz. Gereksinimleriniz dalgalanırsa, deponuzun boyutunu hızla ve kolayca artırabilir veya azaltabilirsiniz. Kasa mağazası konumları arasında bile gezinebilirsiniz. Standart depolama ünitemiz için 10 m’den (arşiv depolama için ideal) 500 m kadar olan standart birimlerimiz için hangi büyüklükte bir iş depolama alanına ihtiyacınız olduğuna karar vermenize yardımcı olacak kullanışlı kılavuzlarımızı kullanın.

El arabaları ve transpaletler ücretsiz olarak verilmektedir ve personelimiz, yardıma ihtiyacınız olursa bunları kullanmak için eğitilmiştir. Ünitelerimizin birçoğuna kamyonlarla erişilebiliyor, yükleme ve boşaltma yapabiliyor ve bir sürü boş alan mevcut.

Değerli Eşya Depolama

Değerli eşyalarınızı basit ve kolay bir şekilde depolamak için çabalıyoruz, bu yüzden seveceğiniz bir fiyata her ihtiyaç için uygun depolama çözümleri sunuyoruz. Ev, ofis veya öğrenci eşyalarını saklamak için kendinize ait bir depolama birimine ihtiyacınız olsun, Köylüoğlu Nakliyat’da tam olarak ihtiyacınız olanı bulacaksınız. Ülke genelinde 118 depolama yeri ile yakınınızdaki Köylüoğlu kendini depolama tesisi olma zorunluluğu vardır. İstediğin kadar kalabilirsin; kısa süreli depolama için 8 haftaya kadar% 50 indirim veya herhangi bir uzun süreli depolamada% 20 indirim sunuyoruz. Bugün ücretsiz bir fiyat teklifi alın.

İstanbul eşya depolama her türlü ev eşyalarını kolayca barındırabilecek boyutta birimlerimiz vardır. Eşyalarınızı temiz ve kuru bir üniteye taşıyabilir ve eşyalarınızı korumanıza yardımcı olmak için ambalaj, koruyucu satın alabilirsiniz. Mobilyaları bizimle birlikte saklamanız gerekmesinin bir çok nedeni vardır. Tadilat, mobilyalarınızı dökülmelere karşı koruyun ve dekorasyonları eşyalara tırmanmak zorunda kalmadan daha hızlı ve kolay hale getirin. Ev taşıma, Birine taşınırsanız, yinelenen eşyalarınız olabilir ancak birlikte daha büyük bir eve taşındığınızda bunları saklamanız gerekebilir. Evinizi taşıyorsanız, eski evinizi satmak ile yenisini satın almak arasında bir gecikme olursa depolama gerekebilir. Geçici olarak mobilyalı konaklamaya geçmeniz ve yeni evinizi alana kadar mobilyalarınızı koymak için bir yere ihtiyacınız olabilir. 

Tüm depolama ünitelerimiz büyük şehirlere yakın konumdadır ve ana yol ağları üzerinden kolayca ulaşılabilir. Eve yakın olan veya eşyalarını istediğin her yere yakın olan bir ünite seç. Kullanışlı beden kılavuzlarımız , depolamak istediğiniz kişisel eşyalar, ev eşyaları veya mobilyalar için ne kadar alana ihtiyaç duyacağınız konusunda size iyi bir fikir verecektir. Eşyalarınızı yanınızda bir hafta boyunca veya ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca saklayın ve ihtiyaçlarınız zaman içinde değiştikçe öğelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde daha küçük veya daha büyük birimlere taşıyın. Sadece deponuz tek anahtarına sahip olmakla kalmayacaksınız, aynı zamanda tüm Depolama siteleri 24 saat güvenlik kamerası tarafından izleniyor ve kapsamlı alarm sistemleri tarafından korunuyor.

Kişisel Eşya Depolama

Köylüoğlu evden eve nakliyat depolama, İstanbul ve ülke çapındaki ticari ve yerli müşterilere sözleşme lojistiği ve palet bazlı teslimatlar sağlayan ve sahip olduğu ve işlettiği bir nakliye ve depolama şirketidir. 70 yıldan uzun bir süre önce kurulan üçüncü nesil Köylüoğlu şimdi günlük operasyonları yürütüyor. Başa çıkacak kadar büyük, ama ilgilenecek kadar küçük bir şirket arıyorsanız. Doğru yere geldiniz!

Baştan sona kadar olağanüstü bir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Yenilenmiş 44.000 metrekarelik depo ve depolama tesisimizde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğimiz 7 dönümlük bir sitemiz var. Raf ve zemin saklama alanı ve yükü ayırma kabiliyetinin bir araya gelmesi ile oldukça güvenlidir ve kullanımda 24 saat iç ve dış güvenlik vardır.

İstabnul’daki işletmelere raf veya ayrılan zemin alanı seçenekleri ile ticari ve kişisel depolama çözümleri sunuyoruz.

 • Yeni derin temizlenmiş ve boyanmış 44.000 metrekarelik depo
 • Depoya giren ve çıkan malları yükleme olanakları
 • Canlı izlenen kameralarla 24 saat iç ve dış güvenliği
 • Depolanan mallar – Sigorta ve kasko Koşullarına
 • Stok kontrol ve yönetim sistemleri mevcuttur
 • Seçme ve paketleme hizmeti
 • Konteynerlerin boşaltılması

Güvenli Depolama

Köylüoğlu nakliyat olarak, tüm müşterilerimize toplam bir dağıtım çözümü hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Malların depolanmasından istedikleri gibi stoklarından ürün toplamaya ve nakliye hizmetlerimizden birinde nakliye için hazır malları paketlemeye kadar, 24 saat boyunca koruma sağlarken çok geniş bir yük yelpazesi ile ilgilenebiliriz.

Herkes bazen biraz ekstra alana ihtiyaç duyar. Evinizi taşırken, veya sadece biraz yer açmanız gerektiğinde, Köylüoğlu nakliyat kolay ve güvenli bir çözüm sunar. Depolama birimimize hemen hemen her şeyi koyabilir ve kasko tarafından korunacağından ve işletmedeki en iyi güvenlik olduğundan emin olabilirsiniz. İstanbul’da, mallarınızı güvende tutmak için şirketinize güvenmek istediğinizi biliyoruz, bu yüzden depolamada her zaman harika güvenlik önlemleri aldığımızdan emin oluyoruz. Tüm müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri için ekstra yol kat edeceğiz. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, size nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

paketleme-3
İstanbul Eşya Depolama

Ev Eşyası Depolama

Eşya Taşıma Depolama veya dairelerin taşınması hiç şüphesiz inanılmaz derecede streslidir. Sadece zamanınızı drene etmekle kalmaz, aynı zamanda fiziksel stres inanılmazdır! Neyse ki, Köylüoğlu Nakliyat ekibimiz (kelimenin tam anlamıyla) omuzlarınızdan bir miktar yük çıkarabilir. Bizimle rezervasyonunuzu yaptıktan ve tüm bilgilerinizi aldıktan sonra geri kalanını biz hallederiz!

Ofisinizi mi taşıyorsunuz ya da bir depoyu taşınıyor musunuz?Mallarınızı etkin, profesyonel ve güvenli bir şekilde ele almak için gerekli donanıma ve bilgi birikimine sahip hareketli bir şirkete ihtiyacınız olacak. Ofis alanınızı, perakende satış yerinizi veya depo operasyonunuzu taşırken, Köylüoğlu Nakliyat stresi ortadan kaldırmanıza ve beklentilerinizi aşmanıza yardımcı olabilir. Evden eve nakliyat depolama konusundaki özenli yaklaşımımızla gurur duyuyoruz. Ekipmanınızın ve mülkünüzün sadece alet veya makinelerden ibaret olmadığını; Her bir öğe geçim kaynağınızdır. Her maddenin aşırı dikkatle ele alındığından emin olmak için ekstra özen gösteriyoruz. Her ürünü çift kapitone naylon ve ağır hizmet kayışları ile korur ve emniyet altına alırız.

Sigortalı Hizmet

Ruhsatlı ve sigortalıyız, böylece rahatlayabilirsiniz ve eşyalarınızın emin ellerde olduğunu bilerek stressiz olun! 24 ‘den 26’ ye kadar olan ticari hareketinizde size yardımcı olacak taşıma araçlarımız var. Yaklaşan ticari hareketinizi planlamak için bugün İnanılmaz Taşıma ve Depolama ile iletişime geçin. Taşınma sırasında güvenliğinizi koruyacak bir yere sahip olduğunuzu bilerek bir ev taşıma sırasında karşılaştığınız birçok ayrıntı ve zorluk ile her şeyi çok daha kolaylaştırır.

Hangi boyutta veya türde bir depolamaya ihtiyacınız olursa olsun, depolama çözümlerimizi benzersiz gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirebiliriz. Taşınmadan önce depolamaya ihtiyacınız var mı yoksa sadece biraz daha fazla yere mi ihtiyacınız var, Köylüoğlu Nakliyat & Depolama, mallarınızın güvenli ve güvende kalmasını sağlar.

İstanbul Ev Eşyası Depolama

İstanbul ev eşyası depolama mükemmel ev taşıma eşya depolama hizmetleri sağlıyoruz ve uygun fiyata. Profesyonel ekibimiz, Türkiye’nin her yerinde İstanbul Eşya Depolama ev taşıma hizmetinde uzmandır. Bir çok insan, iş transferi, terfi, yeni iş ve diğer birçok kişisel nedenlerden dolayı ev taşıma istemekte ve ihtiyaç duymaktadır. Aslında, mutfak eşyaları, mobilyalar, elbise malzemeleri, dekoratif ürünler, mutfak eşyaları, cam / tabaklar ve diğer ev ürünleri gibi çeşitli ev eşyaları vardır. Bu nedenle, Köylüoğlu Depolama şirketi işinizi sorunsuz, kolay ve sorunsuz hale getirebilir. Ve İstanbul’daki Ev Eşyası Depolama tesisi kırılabilir tüm ürünlerinizin bulunduğunuz yerde güvenli ve emniyetli bir şekilde ulaşmasını sağlar. Aslında ekibimiz, depolama gereksinimleriniz için ekonomik ve daha güvenli ürünlerinizi veya ürünlerinizi sunmak için burada. Firmamızı temel ihtiyacınıza göre ve en güvenli ev eşyalarının depolanması için seçebilirsiniz:

Evden eve nakliyat, ev taşıma, ofis taşıma ve eşya depolama ile müşterilerimize istekleri, istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda sebepsiz olarak uygun fiyatlı, düşük maliyetli hizmet vermektedir. Hizmetimizin sahip olacağınız en iyi yer değiştirme deneyiminden biri olmasını sağlarız. Gerginliğinizi en aza indiriyoruz ve mallarınızı taşırken size stressiz bir zaman veriyoruz.

Öğrenci Eşyası Depolama

Köylüoğlu ev depolama firması işimizin ayrılmaz bir parçasıdır, Birkaç gün veya birkaç yıl boyunca depolamaya ihtiyacınız olsun, gereksinimlerinize göre hizmet verebiliriz.  Köylüoğlu depoları, mallarınızın güvenli ve emniyetli bir şekilde saklanmasını sağlayabilir. İster yerel, ister uluslararası olarak hareket ediyor olsanız da, mallarınızın bir kısmını veya tamamını kısa veya uzun süreli depolamaya koymanız gerekebilir . Mallarınızın ambalajlanmasını, taşınmasını ve açılmasını içeren eksiksiz Depolama firması hizmetlerimizde size yardımcı olabiliriz, böylece hasarsız ve güvenli, temiz bir yerde, daha sonra ihtiyaç duyduğunuzda hazır olacaklar.

 • Hem kısa hem de uzun vadede güvenli, temiz, kuru ve güvenli konteyner depolama
 • Depo depolama
 • Belge saklama
 • Mobilya depolama
 • Ev eşyaları saklama
 • Öğrenci eşyası depolaması
 • Ofis mobilyaları depolama         

Eve taşınmak heyecan verici ama stresli olabilir, biz Köylüoğlu evden eve nakliyat ve Depolama Şirketi bir aile işletmesidir ve hareket halindeki insanların ihtiyaçlarını ve endişelerini anlıyoruz.Personelimiz dost canlısı, yardımsever ve mobilyalarınızı ve eşyalarınızı özenle taşımak için iyi eğitimli. Araçlarımız mobilya taşımak için tasarlanmıştır ve mükemmel bir ev taşıma ve / veya depolama için koruyucu battaniyeler, ambalaj malzemeleri, kutular, arabalar ve ihtiyaç duyduğunuz her şeyle donatılmıştır. Köylüoğlu evden eve nakliyat, müşterilerimize çok çeşitli Ev Taşıma ve Depolama Tesisi hizmetleri sunar:

 • Bir ev mi yoksa bireysel bir ev mi, komple bir ev taşıma ve / veya depolama hizmetleri.
 • Mobilya nakli ve depolaması.
 • Piyano, Antika ve Kırılgan gibi hareket eden özel eşyalar.
 • Profesyonel Paketleme ve Paket Açma Hizmeti.
 • Koruyucu ambalaj malzemeleri temini
 • Profesyonel muhafaza depolama tesisleri
 • Stresten uzak bir taşımaya yardımcı olmak için ücretsiz ekspertiz rehberimiz.