Eşya Depolama Hizmeti

17 Aralık 2019 0 Yazar: Köylüoğlu Nakliyat

Ev taşırken ya da tadilat, boya badana gibi işler sırasında çoğu zaman eşya depolama hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız eşya depolama hizmeti ile ilgili tüm taleplerinizi en doğru şekilde değerlendirerek yardımcı olmak ve kaliteli hizmet sunmak amacı ile sektörde önemli bir yere sahiptir. Eşyaların depolanması için müşterilerine uygun çözümler sunan firmamız ofis ve ev eşyalarınızı özenle ve güvenli bir şekilde depolar. Firmamız bünyesinde bulunan işinde uzman ve profesyonel ekibimiz eşyalarınızı evinize ya da iş yerinize kadar gelerek özenli bir şekilde paketlemekte ve kırılacak olan eşyalara dikkat ederek araca yüklemektedir. Kırılacak ya da hassas eşyalarınızı itinalı bir şekilde tek olarak paketleyen ekibimiz bu konuda oldukça tecrübelidir.

Eşya Depolama Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Eşya depolama hizmetleri günümüzde çok fazla ihtiyaç duyulan ve aranan bir sektör durumundadır. Eşya depolama hizmeti alınacak olan firmanın tercih edilmesi sırasında dikkat edilmesi gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Eşyanızı teslim edeceğiniz firmanın seçiminde hayal kırıklığı yaşamamak ve eşyalar zarar görmeden teslim ettiğiniz gibi geri almak için tüm bu kriterlere dikkat edilmesi çok mühimdir. Eşyalarınızı depolaması için teslim edeceğiniz firma mutlaka kaliteli ve güvenilir olmalıdır. Eşya depolama hizmeti vermekte olan firmamıza bu konuda kesinlikle güvenebilir ve eşyalarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Firma seçiminde nelere dikkat edilmesi gerekir kısaca bahsedersek;

  • Eşyanın depolanacağı yerin rutubetli olmaması,
  • Depolanacak alanın güvenlik önlemlerinin alınmış olması,
  • Depolanacak alanda herhangi bir haşere bulunmaması,
  • Firmanın sahip olduğu aracın genişliği
  • Kaliteli ve uygun fiyatlarda bir hizmet alınması,
  • Yasal olarak hizmet veren ve eşya depolama sözleşmesi yapan bir firma olması

firma seçiminde göz önünde bulundurulması gereken önemli hususlar arasındadır.

Eşya Depolama Hizmeti Fiyatları

Eşya depolama hizmeti ile ilgili fiyatların belirlenmesinde eşyaların büyüklüğü, miktarı, hassasiyeti, depolama süresi gibi kriterler rol oynamaktadır. Depolama süresinin gün, ay ya da yıl olmasına göre fiyatlar değişebilmektedir. Dolayısı ile firmamız ücret konusunda net konuşabilmek için ücretsiz ekspertiz ile depolanacak eşyanızın miktarı ve büyüklüğüne, eşyanın hassasiyetine göre paket yapılacak malzemenin cinsine, depolama süresine sizinle bir ön görüşme yapmakta ve buna göre de bir fiyat belirtmektedir. Müşterilerinin beklentilerini her zaman en iyi ve ekonomik şekilde yerine getirmeyi hedefleyen firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilir, uygun fiyatlarda kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bu hizmetten yararlanmak için hemen İletişime geçin

Telefon: 0532 054 72 42

İnstagram: @koyluoglunakliyat