Bağcılar Evden Eve Nakliyat

3 Temmuz 2020 0 Yazar: Köylüoğlu Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Eşya taşıma hizmetinde, ekspertiz, paketleme, asansörlü taşıma, istifleme, yeni adrese eşya indirme ve yeni adreste eşya düzenleme kategorilerinden oluşmaktadır. Nakliye dünyasında başlı başına farklı bir sektör olan Bağcılar evden eve nakliyat seçenekleri, profesyonellik gerektirmektedir.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz

Ev taşıma işleminin en önemli aşaması kuşkusuz ekspertiz hizmetidir. Bu aşamada eşya miktarı dikkate alınmaktadır. Kamyonet, kamyon ve tır gibi araçlardan en uygun olanı tercih edilmektedir. Bütün araçlar kapalı kasadır. Eşya için paketler, paketleme elemanları ve taşıma elemanları bu aşamada belirlenmektedir. Elemanlarımız, asansör aracın park edeceği uygun bir boşluğu bu aşamada tespit ediyor. Kapalı kasa araçla asansörlü araç yan yana park etmektedir. Bu nedenle bu boşluğun yeteri kadar geniş olması gerekiyor.
Pencere, kapı, girişler ve asansörlü araca engel olacak ağaç ve teller, uzman ekibimiz tarafından inceleniyor. Çıkabilecek aksaklıklar not ediliyor. Eşyanızı sigortalamayı düşünüyorsanız, eşyalar paketlenmeden sigortalamanız gerekir. Bütün konularda anlaşma sağlandıktan sonra sözleşme imzalanıyor. Taşıma işlemi için sizin için en uygun zaman dilimi tercih ediliyor.

Ekspertiz Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Ev taşıma işlemi, planlı yapılmadığı zaman, taşıma esnasında problemler meydana gelir. Plansız ev taşıma işlemlerinde, araç küçük gelebilir. Kapılar ve pencereler, taşıma işlemi için yeterli gelmeyebilir. Problemler bunlarla sınırlı değil. Eşyanın özelliğine uygun olmayan taşıma programı, eşyanın zarara görmesine neden olur. Amatör paketleme işlemi, bu sektörde maddi zararın meydana gelmesine neden olmaktadır.
Bütün bu sorunları, taşıma işleminden önce çözüme kavuşturulması, taşıma işleminin kısa sürede gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. Profesyonel keşif işlemi ile birlikte, eşya taşıma işlemi problemsiz bir şekilde gerçekleşecektir.

Paketleme İşlemi

Bu aşama, güvenli taşıma hizmetinin en önemli aşamasıdır.
Bu aşamada dikkat edilen hususlar şu şekildedir:

 • Kırılgan eşyalar, köpüklü kutulara konulmaktadır.
 • Kutuların üzerine ‘kırılır’ ibaresi yazılarak, taşıma esnasında eşyanın zarar görmesi engellenmektedir.
 • Cam, seramik, elektronik eşya ve benzeri eşyalar, farklı farklı kutulara konulmaktadır.
 • Çizilme ihtimali olan mobilyalar, beyaz eşyalar ve benzeri eşyalar, balonlu naylonlara sarılmaktadır.
 • Paketleme işlemi, sigorta şirketinin prosedürüne uygun şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bu kategorileri dikkatli bir şekilde takip eden personelimiz, kısa sürede bütün eşyaları taşınabilir bir şekilde paketlemektedir.

Asansör Aracı Büyük Kolaylık Sağlıyor
Firmamız, profesyonel taşıma işleminin ardından, asansörlü araçla eşyaları indirme safhasına geçmektedir.
Bu aşamada:

 • İlk önce ağır eşyalar indirilmektedir. Kapalı kasa araçta altta kaldığı zaman zarar görmeyecek eşyalar, ilk önce indirilmektedir.
 • İndirme işleminde ağaç veya elektrik tellerine dikkat edilmektedir.
 • 400 kg kapasiteli asansör, ağır eşyaları saniyeler içerisinde indirmektedir. Bu işlem esnasında raylar üzerinde kabin yere paralel bir şekilde hareket etmektedir.
 • En son hassas eşyaların kutuları indirilmektedir. Kapalı kasa araçta, en üst kısma kırılma ihtimali olan eşyaların kutuları yerleştirilmektedir.
 • Asansörlü araçla, yüksek binalardan eşya indirmek çok daha kolay şekilde gerçekleşmektedir.
 • Maliyetli olan iş gücüne nazaran asansörlü araçlar daha ekonomik özelliklere sahiptir.

Bu sektörü canlandıran ve ev taşıma işlemini çok kolay hale getiren asansörlü eşya taşıma aracı, zamandan kazandıran ekonomik bir seçimdir.

Profesyonel Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bu işte, işini meslek edinmiş elemanlar, büyük kolaylık sağlamaktadır. Firmamız, evden eve nakliyat hizmetini meslek edinmiş kişileri tercih etmektedir. Kolileme, kolilerin taşınması, istifleme ve taşıma konusunda uzman elemanlarımız, eşyalarınızı kısa sürede taşımaktadır. İş gücünün yanı sıra araç kullanım kategorisi de önemlidir. Firmamız, src belgesine ve yılların deneyimine sahip şoförlerle çalışmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken izinlere sahibiz. Trafikte güvenli bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Eşyalar Aynı Titizlikle Yeni Adrese Naklediliyor

Deneyimli, tecrübeli ve zamanı en iyi şekilde kullanan elemanlarımız, yeni adrese güvenli bir şekilde eşyaları indirmektedir. Yeni adrese eşya indirme işlemlerinde, gerektiği zaman asansörlü araçlar kullanılmaktadır. Asansör kullanmak imkansız ise, bu durumda iş gücü devreye girmektedir. Elemanlarımız, güvenli bir şekilde yeni adresinize eşyaları indirmektedir. Yeni adreste eşyaların düzenlenmesi işlemi için eleman tedarik edebiliriz. Ev taşıma işlemini kısa sürede gerçekleştiren ekibimiz, hizmet kalitesini güncellemeye devam ediyor.