Ataşehir Evden Eve Nakliyat

24 Mayıs 2019 Kapalı Yazar: Köylüoğlu Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat Köylüoğlu Nakliyat olarak Ataşehir’de ev taşıma, eşya depolama ve asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir. Köylüoğlu Nakliyat tamamen kurumsal bir firma olup ücretsiz ekspertiz ile eşyalarınızı yerinde görüp karşılıklı sözleşme ile anlaşma yapıp kasko ve sigorta dahilinde sıkıntısız sınırsız hizmet vermektedir. Öncelikle eşyalarınız a dan z ye ful paketlenmesi biz üstleniyoruz. Mobilyaların de monte ve montesi, beyaz eşyaların sökülüp paketlenmesi ve aynı şekilde kurulup yerleştirilmesi, mutfak ve benzeri eşyalarınızı ambalajlanması ve koliye konulması bizler yapıyoruz.

Anahtar teslim bir taşıma ile evinizi sorunsuz ve zahmetsiz taşıyoruz. Köylüoğlu nakliyat Firması olarak bizler her zaman taşımanın en iyi şekilde yürüteceğimize inanarak ve müşteri memnuniyetini ele alarak titiz ve güvenli bir taşıma sunuyoruz. Depomuz sıcaklık kontrollüdür. Mobilyalarınız ve diğer hassas eşya saklama sırasında en uygun ortamda kalır. Bu neden önemlidir:  Klima Kontrolü eşyalarını bize verdiğin zamanki gibi iyi tutar. Ahşap, deri, kağıt, sanat eserleri, kitaplar ve diğer malzemeler ani sıcaklık düşüşleri veya nemdeki değişikliklerden zarar görebilir. Tesislerimiz İstanbul’un en iyi halk kütüphanesi kitap koleksiyonlarından bazılarına, sanat eserlerine ev sahipliği yapmaktadır ve ekibimiz kişisel depolama ihtiyaçlarınız için aynı düzeyde bakım sunmaya hazırdır.

Zaman zaman bireylerin ve ailelerin evsel ve depolamaya yardım etmesi gerekir. Köylüoğlu evden eve nakliyat firması küçük ve büyük evlere yönelik çeşitli güvenli depolama alanlarına ve birimlerine sahiptir. Eve taşınıyorsanız, dağınıklık yaratıyorsanız, dekore ediyorsanız veya yardım edebileceğimiz koşullarda değişiklik yaptıysanız. Kişisel ve değerli eşyalarınızı güvenli ve güvende tutmak için kısa ve uzun vadeli yurt içi ev depolama sunuyoruz.